Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) 1 2 [3] 4 5   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pamje nga komuna e LIKOVES, Nga fshatrat perreth
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008...................

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 69 )
Datotekat e bashkangjitura  DSC00625.JPG


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 02:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008.........

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 63 )
Datotekat e bashkangjitura  DSC00615.JPG


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
dajki
Postuar nė: 02.09.2008, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006THALES....


Sipas temes tende,dhe fotove qe ke paraqit ti ketu..po i bie se kejt Komuna e Likoves eshte fshati Matec (matajc).

heheh..shaka pak.
Iniciative e mire kjo,,por nuk e di pse heshtin te tjeret,mir ish kan qe sejcili te sjelle ndonje foto nga vendi i vet (ose se paku dajt ndoshta i ka ne K.e Likoves.)heheh


P.S : mos um kshyrni mue se une jam me Kumanov.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008Dajki nga Mateci ja kam fillu nuk dihet se ku perfundoj po se do te sjell foto te gjith komunes ket sigurt edi se do ta bej
rrespekt


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 02.09.2008, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008shum vend i fort
une kam mendu se likova ka qen e demtuar nga Counter Strike e A.A...
Pa shaka shum vend i mire dhe shum foto te mira
Sekoja cest


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
AMONI
Postuar nė: 02.09.2008, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008thales urime per temen...
kreator, kto sllavizmat kish me qene mir ti largosh, edhe kto kounter striket.
por si duket ti ske haber se kejt cka ka ndodh ktu.


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 02.09.2008, 21:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008O amon mos me keqkupto per sllavizmin po desha te uroj thales dhe kjo mu duk shum me e pershtatcme,a per Counter Strike ka be A.A e jo Kumanovalit pasi ato kajn luftu me gjith zemer deri kur e kajn kuptuar se cka pergaditeshte nga A.A.
BRAVO THALES te lumte per fotot
Likova vendi i im i radhes i vizitave dhe du nje kafe nga ju forumistat e Kumanoves po pas Iftarit.
A ben??? prap ne jemi vllezer??? pa shaka do vi ndonje dit


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
AMONI
Postuar nė: 02.09.2008, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008nese vjen pas iftari, je i obliguar edhe taravijat me i fale
e pastaj pas teravijave, do pijme kafe te aga shuk sa te dush...
je i mireseardhur
respekte


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 02.09.2008, 21:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008edhe pse perdori ndonjeher sllavizma prap jam musliman raj rahat edhe taravijat do ti fali a pas iftarit do vi sigurisht se jam tip qe e mbaj ramazanin.
Gjithashtu edhe ju dukuni ka TETOVA ju mirpres


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
AMONI
Postuar nė: 02.09.2008, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1811
Antari Nr: 13254
Bashkangjitur: 29.01.2008epo mbetet tash te shajfna...
patjeter do dukem edhe ne tetov per ramazan...
pacit nje dite te lehte agjerimi neser...
respekte


----------------------------------------
Qeta njohesh te miren, duhet ta besh te miren. - Aristoteli, kojshia jem.
PM
Top
thales
Postuar nė: 02.09.2008, 23:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008kreator ja caffen ki me pi k'tu te Aga Shuk

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 64 )
Datotekat e bashkangjitura  DSC00700.JPG


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
farco
Postuar nė: 02.09.2008, 23:59
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 16877
Bashkangjitur: 19.08.2008 Citim (thales @ 02.09.2008, 23:03)
kreator ja caffen ki me pi k'tu te Aga Shuk

hehehehehe thales pije ni caffe te madhe prej meje
kalo bukur

Ky postim ėshtė ndryshuar nga farco nė 03.09.2008, 11:17


----------------------------------------

Jeta perbehet nga puna dhe fjala,kush i ka ne rregull keto dy ane te jetes mund te thot se jeton.
PM
Top
farco
Postuar nė: 03.09.2008, 00:08
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 16877
Bashkangjitur: 19.08.2008pamje nga xhamia e fshatit Orizare

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 30 )
Datotekat e bashkangjitura  small.png


----------------------------------------

Jeta perbehet nga puna dhe fjala,kush i ka ne rregull keto dy ane te jetes mund te thot se jeton.
PM
Top
farco
Postuar nė: 03.09.2008, 00:13
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 16877
Bashkangjitur: 19.08.2008Ismet Jashari-komandant kumanova
fshati Orizare

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 45 )
Datotekat e bashkangjitura  foto9.jpg


----------------------------------------

Jeta perbehet nga puna dhe fjala,kush i ka ne rregull keto dy ane te jetes mund te thot se jeton.
PM
Top
farco
Postuar nė: 03.09.2008, 00:14
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 35
Antari Nr: 16877
Bashkangjitur: 19.08.2008.........................

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 37 )
Datotekat e bashkangjitura  ismet_jashari.jpg


----------------------------------------

Jeta perbehet nga puna dhe fjala,kush i ka ne rregull keto dy ane te jetes mund te thot se jeton.
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio