Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Inva Mula rrefen karrieren e saj ne emisionin "Stu, Inva Mula ne tv Alsat
arditi86
Postuar nė: 14.09.2008, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 129
Antari Nr: 17147
Bashkangjitur: 06.09.2008E ftuar ne emisionin “Studion e hapur” te gazetares Eni Vasili, sopranoja me fame boterore Inva Mula rrefen per karrieren, per dhe mundesite e pakta qe ka per tu takuar me publikun shqiptar, cfare i mungon dhe cfare do ta rikthente pergjithmone ne Tirane.

"Publiku shqiptar me mungon jashtezakonisht shume, kjo pike takimi qe nuk arrij ta krijoje me vendlindjen. Ne punojme me kalendar te gjate, per shembull sot une mund t'iu them qe kam shkruar kontrata per 2010. Kjo gje nuk ndodh ne Shqiperi, me marrin ne telefon me ftojne pas dy ditesh dhe eshte vertet e pamundur", u shpreh sopranoja Inva Mula.

Se shpejti Inva Mula do te jete e ftuar ne Las Vegas, ne spektaklin e ri “Sir dy solei", te kompozitori Eric Serra, i cili i dha mundesine sopranos te interpretonte ne filmin “Elementi i peste”. Ndersa 3 dite me pare Akademia e Shkencave dhe e Kulturės sė Maqedonisė i ka akorduar artistes ēmimin “Nėnė Tereza”.
PM
Top
arditi86
Postuar nė: 14.09.2008, 21:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 129
Antari Nr: 17147
Bashkangjitur: 06.09.2008duhet te jemi krenare i gjithe populli shqiptar
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio