Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Blerim Destani ne Hollywood
the_star
Postuar nė: 16.09.2008, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008Cka mendoni a do te arrije Blerim Destani sukses ne Hollywood.Ku do te luaje ne nje film perkrah aktorit te famshem Robert Duvall.
PM
Top
thales
Postuar nė: 16.09.2008, 21:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008Asnjher asnjeher ai eshte njeri i kompleksuar,jeton me ,,semundjen,, per te qen i famshem ...................


----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
FIKRET-TE
Postuar nė: 16.09.2008, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 194
Antari Nr: 15398
Bashkangjitur: 07.05.2008 Citim (thales @ 16.09.2008, 23:21)
Asnjher asnjeher ai eshte njeri i kompleksuar,jeton me ,,semundjen,, per te qen i famshem ...................

Pse ne shqipetaret jemi ashtu gjeloza ndaj njeri tjetreit.cdo njeri ne ket bot don te behet i famshem ti nuk do tkishe dashur.

SA PER MUA MENDOJ SE MUND TE ARIJ BLERIM DESTANI NE HOLLIVUD I KA KREJT E ME KRYESORJA I KA PARAT SE PA PARA TI SMUND TA SHKELISH HOLIVUDIN E LE TSHKOJSH TBESH FILM
PM
Top
gogle
Postuar nė: 16.09.2008, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 67
Antari Nr: 16086
Bashkangjitur: 19.06.2008THALES
MOS E VAZHDO ME SHUMM PIKERISHT ASHTU ESHTE......


----------------------------------------
....Kam Lindur Kur Te Tjeret Kan Dashur, Do Te Vdes Kur Un Zdo Te Dua, Prandaj Do Te Jetoj Ashtu Un Si Dua....
PM
Top
king_sk
Postuar nė: 16.09.2008, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 9325
Bashkangjitur: 05.09.2007bile ka me dal si asht ma se miri
djali i ka kushtet per tu bjes e hollywoodit
edhe ska cka e gjelozojm
sban me qen te semur ne shpirt
ne vend se ta perkrahim qe nje shqiptar po arrin prej maqedonis te bej film ne hollywood ne perkundrazi e gjelozojm
sna bon kjo joooo
o shqiptarrrrr
PM
Top
sonyTV
Postuar nė: 16.09.2008, 23:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 533
Antari Nr: 10449
Bashkangjitur: 25.10.2007 Citim (gogle @ 17.09.2008, 01:00)
THALES
MOS E VAZHDO ME SHUMM PIKERISHT ASHTU ESHTE......

Abe mos luj me gogla!!!!!!!!!
Ishala shkon n'Hollywood njeri, e plasni pastaj. C'keni me djalin, po line rrehat!!!


----------------------------------------
They say that a good thing never lasts and then it has to fall
Those are the the people that did not amount to much at all
PM
Top
piktori4
Postuar nė: 16.09.2008, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Bravi qofte Blerimit , edhe ishalla arin sulkese dhe mer ndonje cmim oskar, pse eshte keq qe te jesh i famshem a, me behet qejfi qe ka arit kaq shume eshte edhe e aritura e gjithe shqipetareve.
i deshiroj suksese une ne te ardhmen.


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
the_star
Postuar nė: 17.09.2008, 16:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008mundet qe edhe filmi koha e kometes te mare pjese ne ndarjen e cmimeve oscar.per filmin me te mir te huaj...
PM
Top
theTallest
Postuar nė: 17.09.2008, 16:40
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 17257
Bashkangjitur: 12.09.2008 Citim (thales @ 16.09.2008, 23:21)
Asnjher asnjeher ai eshte njeri i kompleksuar,jeton me ,,semundjen,, per te qen i famshem ...................

tregom ti per cka aktrojjne aktoret?? per te ardhe me ju ne kafe ene te lavdrohesh se une isha me ate apo me ket(umori i seriozeve-qesharak)...
leni njerzit le te punojn rahat dhe te mbrijn atje ku e ka qellimin e jo te rrin neper forume e te bajsh gajle te njeri tjetrit(vetia me e keqe e shqiptareve)..
PM
Top
the_star
Postuar nė: 17.09.2008, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008Blerimi i ka te gjitha vyrtytet qe te arrije sukses pse jo edhe ne hollywood...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.09.2008, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (the_star @ 17.09.2008, 19:53)
Blerimi i ka te gjitha vyrtytet qe te arrije sukses pse jo edhe ne hollywood...

Ti me siguri je Blerim Destani....duket nga niku qe ke zgjedhur hahahaahahaha
I mire eshte Blerimi...i mire....ama per ne aher,jo pewr Hollywood.
Me vjen keq se eshte shume i kompleksuar...sinqerisht.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 17.09.2008, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Po te shkoje Blerim Destani ne Hollywood,une me siguri do behem Mbreteresha e ardhshme e Anglise smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 17.09.2008, 20:47
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008 Citim (shkupjanja @ 17.09.2008, 22:06)
Po te shkoje Blerim Destani ne Hollywood,une me siguri do behem Mbreteresha e ardhshme e Anglise smil3dbd4e5e7563a.gif

-Ce behesh Mbreteresh, a me ben mua shofer personal tėndin ? smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.09.2008, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (shkupjanja @ 17.09.2008, 22:06)
Po te shkoje Blerim Destani ne Hollywood,une me siguri do behem Mbreteresha e ardhshme e Anglise smil3dbd4e5e7563a.gif

Ndersa une,mbreti i Australise smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 17.09.2008, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (ar2yy @ 17.09.2008, 22:47)
-Ce behesh Mbreteresh, a me ben mua shofer personal tėndin ? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

U bo ar2yy.Punen e ke te sigurume si shofer im personal smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio