Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Organizim Madheshtor Nga FRI per Vitin e Ri Islam
didi
Postuar nė: 20.01.2007, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Ne Sallen univerzale ne Shkup FORUMI RINOR ISLAM organizoi tubim manifestiv me crast u Ndan Mirnjohje dhe dekorata per Nxensit me te mire dhe studentet me te mire nga 3 univezitetet ne Maqedoni... USHT - Tetov , UEJL- Tetov dhe nga Kiril dhe metodi - Shkup.
Njashtu u ndan mirnjohje dhe per disa nga personalitetet me ndikim qe kan kontribuar ne te mire te pishtareve te nje populli si qe jan Studentet, Ne mesin e tyre qe ju dhan mirnjohje ishte edhe ambasadori i bashkimit Evropjan ne Maqedoni Ervan Fuerre.
Dhe per fund do shfritzoja rastin te gjithve tju uroj Vitin e Ri Islam
GEZUAR HIXHRI 1428

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 82 )
Datotekat e bashkangjitura  fri.jpg


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
Llapi_boy
Postuar nė: 21.01.2007, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 51
Antari Nr: 5243
Bashkangjitur: 14.01.2007
E uroj FORUMIN RINOR ISLAM per kete manifestim dhe shpresojme qe te kete me shume manifestime te tilla, sepse na kan lodhur me do party e do koncerte te pavlera ku ekspozohet vetem nje gje e ajo eshte Trupi i Femres Shqipetare!!
PM
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 22.01.2007, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006 Citim (didi @ 20.01.2007, 23:11)
Ne Sallen univerzale ne Shkup FORUMI RINOR ISLAM organizoi tubim manifestiv me crast u Ndan Mirnjohje dhe dekorata per Nxensit me te mire dhe studentet me te mire nga 3 univezitetet ne Maqedoni... USHT - Tetov , UEJL- Tetov dhe nga Kiril dhe metodi - Shkup.
Njashtu u ndan mirnjohje dhe per disa nga personalitetet me ndikim qe kan kontribuar ne te mire te pishtareve te nje populli si qe jan Studentet, Ne mesin e tyre qe ju dhan mirnjohje ishte edhe ambasadori i bashkimit Evropjan ne Maqedoni Ervan Fuerre.
Dhe per fund do shfritzoja rastin te gjithve tju uroj Vitin e Ri Islam
GEZUAR HIXHRI 1428


Didi,

Flm, pėr kėtė Informacion!
PM
Top
hummel
Postuar nė: 26.01.2007, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Si duket se edhe festat fetare i kan politizu, po per te njejtin rast ne Gostivar PDSH me aktivistet e vet ka organizuar manifestim te te njejtit lloj dhe me e keqja ishte , Pasi ne shkup jan shperblyer nxensit e gjitha shkollave, vetem nga medreseja ISA beu ne shkup nuk kan dorzu listen per nxenesin me te mire.
Arsieja sepse Krietari i BI-se maqedonis tani eshte njeriu i zgjedhur nga PDSH dhe ne postin qe mbron ka ardhur permes dhunes dhe permes pushkes.
Kjo eshte marezia me e madhe qe mund te nodhe.


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 26.01.2007, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Urime per te gjithe..

Lista nuk kerkohet, po shpallet konkurs..

Suksese
PMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 26.01.2007, 19:46
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Flm didi edhe une personalisht ua Uroj Te gjith muslimanve Vitin e ri Hixhri 1428. Njeheres e uroj FORUMIN RINOR ISLAM per kete manifestim!

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio