Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vizitė e Prof. Elke Thiel nė UEJL
webm
  Postuar nė: 06.04.2006, 22:03
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Zyra pėr marrėdhėnie ndėrkombėtare informon gjithė studentėt dhe stafin rreth vizitės sė Prof. Elke Thiel, e cila do tė ligjerojė nė temėn:

"Procesi i anėtarsimit i Ballkanit Perendimor:
Vlerėsimi dhe perspektivat e Integrimit Evropian”.

Data: E hėnė 10 prill, 2006
Vendi: 814.02
Koha: 10.00 – 12.00

Prof. Thiel deri nė vitin 2003, ishte kryesuese e njėsisė pėr hulumtime “European Integration” nė Stiftung Wissenshaft und Politik, Instituti Gjerman I Marrdhėnive Ndėrkombėtare dhe Sigurisė nė Berlin, i cili kryen analiza tė politikės Ndėrkombėtare dhe Evropiane pėr qeverinė dhe parlamentin Gjerman.

Ligjėrata do tė jetė nė gjuhėn angleze, ku do tė ketė pėrkthim simultan nė gjuhėn shqipe.

Shpresojmė se ju do ta shfrytėzoni kėtė mundėsi.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio