Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> pershendetje
gonigoni
Postuar nė: 23.01.2007, 12:53
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 5397
Bashkangjitur: 23.01.2007pershendetje jam agoni nga gjilani

PM
Top
Amir
Postuar nė: 23.01.2007, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se vjen ne mesin tone Agon, caste te kendshme...


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
drita_fr
Postuar nė: 23.01.2007, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje agon mir se erdhe te deshiroj qe te kalosh bukur me ne
PM
Top
velushi
Postuar nė: 23.01.2007, 19:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006mir se ke ardh te uroj knaqsi ne furum kalofsh bukur.
tung tung
PM
Top
kameleoni
Postuar nė: 24.01.2007, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 5269
Bashkangjitur: 16.01.2007Mire se erdhe agon deshiroj qaste te bukura dhe relaksim!
" Njeriu i menqur lind,ndersa i ditur behet" Besoj qe kemi qka te mesojme nga njeri tjetri!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 24.01.2007, 22:46
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se erdhe ne ket forum, te deshirojm chaste te kendshme.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio