Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka mendoni pėr Muzikėn TALLAVA, Muzike
 
Ēka mendoni per muziken tallava?
Zbavitese [ 3 ]  [8.11%]
Argetuese [ 5 ]  [13.51%]
E mire [ 1 ]  [2.70%]
E merzithme [ 2 ]  [5.41%]
Katastrof [ 26 ]  [70.27%]
Gjitėsejt vota: 37
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Doruntina
  Postuar nė 25.01.2007, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Argetuese
PM
Top
drita_fr
Postuar nė 25.01.2007, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006E Mir smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė 25.01.2007, 20:05
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Per mua kjo muzike eshte Katastrof edhe ashtu dhash votimin. Thejsht eshte muzik e vjedhur nga ROMET, keshtu muzika knojn ROMET (Magjupt), ndoshta them keshtu sepse une spo e ngoj ket muzik flm.

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Doruntina
  Postuar nė 26.01.2007, 13:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007Kam degjuar neper emisione por edhe ne nje liber ne lidhje me muziken se tallavaja ka prejardhje shqiptare me rritme te peraferta shqiptare qe eshte zgjeruar me nji shpejtsi marramendese ne tere ballkanin prandaj dhe hapa kete sondazh qe te degjoj edhe mendimin e juaj ne lidhj me kete!
PM
Top
GentIeman
Postuar nė 26.01.2007, 13:45
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 4260
Bashkangjitur: 26.11.2006Muzik maxhupesh qe shqiptaret e adhurojne shum.. per mu osht katastrof.


----------------------------------------
The Heart Hold Answers The Brain Refuses To See...
PM
Top
MIRA_
Postuar nė 26.01.2007, 17:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Nuk them qe eshte katastrofe, ama personalisht nuk e preferoj ta degjoje. Me shume me peqen Pop ose R&B.


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
blerim fjokshi
Postuar nė 26.01.2007, 17:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 5464
Bashkangjitur: 26.01.2007[B] muzika tallava eshte "hiv virus" i vlerave te pasterta muzikore qe duhet t'i ket nje shoqeri, eshte degradimi i kultures sone shoqerore edhe ashtu te dobesuar. Ne jemi deshmitar te asaj qe kjo muzik nuk ka vlera sepse ne te kunderten nuk do te kishim cdo 24 ore nga nje "kengetar/e" qe eshte me mire te quhen manekin/e.


----------------------------------------
ME ĒFAR TĖ MBUREM QĖ JAM SHQIPTAR!!!
PM
Top
ajla
Postuar nė 26.01.2007, 17:45
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 648
Bashkangjitur: 03.04.2006katastrof valla ska ma keq ku me shku

sdi bre pse na rinija po i perkrahim ata kengtar qe prodhojn ket muzik smil3dbd4d75edb5e.gif

pershendetej per te gjith
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė 26.01.2007, 18:07
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Per muzik maxhupce e muzik bajgash nuk kemi nevoje me degju dhe kjo tallava eshte nje muzike katastrofale e degjeneruese


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė 26.01.2007, 19:30
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Yes Yes LirimShabani ashtu eshte :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
ARRZA
Postuar nė 21.01.2008, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12938
Bashkangjitur: 19.01.2008muzika tallava eshte nje muzi zbavitese, keshtu mendoj une kur ke ndoj fest familjare per me vallezu ekeshtu esht shum emir ...... ama me shiqu ne aspektin muzikor sjam ajo qe do e gjykoj .... ka dikush qe mund me spjegu se qka eshte fjala TALAVA qka d.m.th. kjo fjal nga rrjedh diq keshtu?.......!!!!!!une thjesht se kuptoj qka d.m.th. ju lutem pa ofendime


----------------------------------------
Dashurija eshte trendafil me xhemba po sdite ta perdoresh te shkakton plag...!!!
PM
Top
enea
Postuar nė 21.01.2008, 15:55
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007nuk e di se si mundet te quhet kjo tallavaja muzik....
duhet luftuar kunder ketyre sharlataneve, dhe mos te shiten kesi tallavaje mo...
njekohesisht duhet edhe eliminuar keta dukuri te tillaaaaa
katastrof e madhe
muzike magjupesh

mire mbetshi
mire ja kalofshi


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top
dajki
Postuar nė 21.01.2008, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006KATASTROF..

pervecse ne dasma kur po shkoj spo kam shka me ba,,e po duhet me ngu pi zorit.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė 21.01.2008, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007une votova per ate te fundit...!
mirpo nuk e kuptoj a ekziston nje zhanr i tille dhe a ka kush e degjon,,,,

te them TURP mendoj se eshte me pak se TURPI qe nje i rrije te degjoj nje zhanre te tille...!

Edhe ashtu degjoj shume pak muzik shqip por te degjosh ciftin e Medes apo atij Bekim Kumanoveess....

Kjo tregon qarte kulturen tone mbi muziken dhe ketu shihet qarte se cfar veshė kemi,,,!


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė 21.01.2008, 16:54
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Turqet e kane ndaluar me ligj keto dy muajt e fundit....muzik koti, muzik turpi, muzik katastrofe, muzik pa ndjenja, pa rritem te qarte, pa asgje te mire ne te....Shpirti i dalt fare.....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio