Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A me tregon ndokush..
pre_hacker
Postuar nė: 25.01.2007, 18:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Desha te ju pyes diqka,posacerisht Tetovarve,se a din ndonje Interbet Service Provider ne Tetove,pasi qe jam student dhe po du me e lidh internetin ne banes,apo u interesova me lidh me On Net por po duhet me bo kontrate 24muj,e kshtu nese dini ndonje privat edhe qe i ka ofertet e mira me tregoni ok
Me te mira nga Preshevari


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 25.01.2007, 19:59
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004tung pre_hacker si kundra emrit qe ki duhet me ba naj HACK edhe Provider edhe me te ardhe free :P (shaka). Kerko ndonje internet caffe qe ki afer edhe te ndihmojn ato me te leshu naj rjet edhe tek banesa yte. tung.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
pre_hacker
Postuar nė: 25.01.2007, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006hehe,po spo muj me hack bre,O e kam nje internet caffe afer,nen banes,mirpo ai e kishte me On Net edhe me tha se nuk muj me te dhan rrjet se nuk muj pastaj me kontollu downloadin,a po kupton,e me than se jam disa providera ktu ne tetove,e thash mos po din naj kush naj sen
Met mira


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 01:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007pre_hacker...
Shkoni ne shtepin e mallrave te e reja ose ndryshe Tetnet perball Qendres Tegtare--Kompleksit dhe atje do mund te ju ndihmojn shum ok shko edhe bisedo me ato...
Ndoshta mund te ju ndihmojn 20euro per muaj e kan rjetei i tyre funksionon me antene


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
atc
Postuar nė: 28.01.2007, 01:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007tetneti eshte perfaqsues i on net per Tetove, une jam i lidhur me ato dhe paguaj 1300den per muaj transfer 10gb
PM
Top
Amir
Postuar nė: 28.01.2007, 03:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Ka edhe nje internet provider tjeter ne tetov qe kane lidhjen Wireless dhe paguhet 20 euro ne muaj dhe nuk ka limit, vetem se mvaret kur banon.. Nese je i interesuar me trego dhe un ta gjej numrin e tyre per kontakt.
Tung


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
pre_hacker
Postuar nė: 28.01.2007, 17:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Amir une banoj 3 ndertesa nen Hellgen,ne rrugen e shtulit,afer Forteses,E nese me ndihmon ta di per nder
Met mira


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio