Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> FLI KOSOVE, OHOHO SA E MIRE!
kujtesa
Postuar nė: 04.12.2009, 17:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (alvin @ 04.12.2009, 18:25)
Po nuk quhet ,,fli Tetove,, por ,,fli Kosove,, smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

Po alvin ama kur do ta boj un do te quhet "fli Shkupi"ajo do del edhe me e mir
smil4a8acec9ecea0.gif te gjithve.
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 04.12.2009, 17:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (kujtesa @ 04.12.2009, 18:25)
Bujrum ju mirepres te gjithve smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ama me kos apo me Coca cola e doni???

Me kos fline e shkupit, me pas torten me coca cola. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 04.12.2009, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Revolucionari @ 04.12.2009, 18:28)
Me kos fline e shkupit, me pas torten me coca cola. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif

Ok pra un flin e ti kosin e Prizrenit
smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Myself
Postuar nė: 04.12.2009, 17:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009E kam shum qejf kur flia pasi behet gati, lihet pak ne prush, dhe gjate kesaj kohe perreth i krijohet korja e trash qe e pelqej shum.


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 04.12.2009, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (Myself @ 04.12.2009, 18:37)
E kam shum qejf kur flia pasi behet gati, lihet pak ne prush, dhe gjate kesaj kohe perreth i krijohet korja e trash qe e pelqej shum.

Po normal se ashtu bohet edhe me e mir te skuqet pak hmmmmmm smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 04.12.2009, 17:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008A bre qka po na kujtoni?!!T'gjithe dine t'bejne fli!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 04.12.2009, 19:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Ku e ke kosin revolucionari??


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 04.12.2009, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009 Citim (Myself @ 04.12.2009, 18:37)
E kam shum qejf kur flia pasi behet gati, lihet pak ne prush, dhe gjate kesaj kohe perreth i krijohet korja e trash qe e pelqej shum.

Fotografi e jashtme


Pa shikoni prej ne foto duket se eshte bere shum e mir po ta kishe nje tepsi keshtu sikur kjo. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4e5e7563a.gif .

Ky postim ėshtė ndryshuar nga E-drejta nė 04.12.2009, 19:35


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
alvin
Postuar nė: 04.12.2009, 20:41
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Embargo @ 04.12.2009, 20:01)
Ku e ke kosin revolucionari??

ja,kosin e qeras alvini.
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 04.12.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009 Citim (alvin @ 04.12.2009, 21:41)
ja,kosin e qeras alvini.
Fotografi e jashtme

Flm qe na e prune se ta kishim prit revozlucionarin uhuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
E nga cili qytet na vjen ky kos nga tetova???
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 04.12.2009, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (alvin @ 04.12.2009, 21:41)
ja,kosin e qeras alvini.
Fotografi e jashtme

Faliminderit alvin, dihet kualiteti i Kosit tė Sharrit smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 04.12.2009, 22:57
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Embargo @ 04.12.2009, 23:22)
Faliminderit alvin, dihet kualiteti i Kosit tė Sharrit smil4a8acf686328f.gif

smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio