Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fergese me speca dhe domate!
Armani
Postuar nė: 04.10.2008, 01:58
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Fergese me speca dhe domate!

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 04.10.2008, 09:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008ej prada e di se punon diku jash po se di se cfar punon
mos punon si kuzhinier?????????????????????????


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Armani
Postuar nė: 05.10.2008, 04:30
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Ne Gjermani Jam Por nuk Jam Kuzhinjer :=)


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio