Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Porno film, i inspiruar nga dhunimet ne Bosnje
Kryegjyshi
Postuar nė: 05.10.2008, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 761
Antari Nr: 14165
Bashkangjitur: 06.03.2008Nė filmin “Ishte njėherė nė ish-Jugosllavi”, producentėt inspirimin e kanė gjetur nė 20.000 femrat e dhunuara nė Bosnjė e Hercegovinė gjatė luftės sė viteve ‘90.

Ajo tragjedi dhe ato krime atyre iu kanė shėrbyer si motiv erotik pėr filmin.
Siē transmeton gazeta boshnjake “Dnevni Avaz”, ende nuk ėshtė i njohur emri i autorit tė kėtij filmi morbid.........(shqipmedia)

PM
Top
strong_07
Postuar nė: 05.10.2008, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007ah kjo femra qa kana ne foto nese eshte kjo po e fort koka hmmmmmmmm
PMMSN
Top
obama
Postuar nė: 05.10.2008, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 13613
Bashkangjitur: 12.02.2008 Citim (Kryegjyshi @ 05.10.2008, 02:06)
Nė filmin “Ishte njėherė nė ish-Jugosllavi”, producentėt inspirimin e kanė gjetur nė 20.000 femrat e dhunuara nė Bosnjė e Hercegovinė gjatė luftės sė viteve ‘90.

Ajo tragjedi dhe ato krime atyre iu kanė shėrbyer si motiv erotik pėr filmin.
Siē transmeton gazeta boshnjake “Dnevni Avaz”, ende nuk ėshtė i njohur emri i autorit tė kėtij filmi morbid.........

http://www.shqipmedia.com/2008/10/porno-fi...uara-ne-bosnje/

Turo turp turp per shtetin italian dhe per terret Evropen, e cila ka lejuar te ndodhe nje gje e tille.

Kjo eshte si pasoje e demokracise liberale dhe lirise seksuale, apo jo?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio