Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Byrek me pete te pjekura!
Armani
Postuar nė: 05.10.2008, 05:09
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Byrek me pete te pjekuraFotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
alvin
Postuar nė: 05.10.2008, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Bureku-legjenda e ushqimit.
Pa burek me mish,nuk ka ,,zhivot,,!!!!

URL e fotografise: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Burek_trokut_3.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio