Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (35) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cilin njoftuan nė forum?
Anubisi-E
Postuar nė: 06.10.2008, 15:28
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Antarė te respektuar,
e hap kėtė temė tė shohim sa njihemi ndėrmjet veti.

Pyetja ime ėshtė: Cilin/cilėn keni njoftuar nga forumi? Me kė keni dalė nė kafe? (Kėtu nuk logaritet takimi i antarėve) Me kė bisedoni nė privat? Nė msn?
Me njė fjale, a keni krijuar ndonje shoqėri nga forumi?
Nėse nuk dėshironi tė tregoni emra, atėhere tregoni vetėm numrin e antarėve qė njihni.

Filloni ju, pastaj edhe unė do tregoj.
Respekte.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 06.10.2008, 15:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Jaaaa Anubisi-E kun njo njoftu se kom hiq as per hastret jo, spo ja mushi synin kerkujna po me doket qishtu jom mbet i vetmum ne forum marova du me shku posht.


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 15:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Eh si shume tema po hap dhe ti me duket :)

Live skam pare askend. Shume pake antare njohe, ndoshta jane diku te kater apo pese persona.


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 06.10.2008, 15:51
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (MIRA_ @ 06.10.2008, 17:45)
Eh si shume tema po hap dhe ti me duket :)

Live skam pare askend. Shume pake antare njohe, ndoshta jane diku te kater apo pese persona.

Ka gjet kush te me thote... rri mos ma cil goje tash... smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 06.10.2008, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007me Foks_Ecc , Alvin , Des_Perado , aLigatoRi , me Strider pershendetemi por ende skemi pire kafe :) ose ( Deni sok ) , shpresoj ta takoj Student12 , edhe se desh Harova AerTon Edhe INDEX.


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 06.10.2008, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Anubisi-E @ 06.10.2008, 17:28)
Antarė te respektuar,
e hap kėtė temė tė shohim sa njihemi ndėrmjet veti.

Pyetja ime ėshtė: Cilin/cilėn keni njoftuar nga forumi? Me kė keni dalė nė kafe? (Kėtu nuk logaritet takimi i antarėve) Me kė bisedoni nė privat? Nė msn?
Me njė fjale, a keni krijuar ndonje shoqėri nga forumi?
Nėse nuk dėshironi tė tregoni emra, atėhere tregoni vetėm numrin e antarėve qė njihni.

Filloni ju, pastaj edhe unė do tregoj.
Respekte.

Jo,jo....trego ti para smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Perhere na ben keshtu ne forum-hap teme,pastaj ,,tregoni ju pastaj une-edhe nuk tregon pastaj smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 06.10.2008, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (alvin @ 06.10.2008, 17:56)
Jo,jo....trego ti para smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Perhere na ben keshtu ne forum-hap teme,pastaj ,,tregoni ju pastaj une-edhe nuk tregon pastaj smil3dbd4e398ff7b.gif  smil3dbd4e398ff7b.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif


Per kot stkam bo nenkryetar partie ty bre smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga shkupjanja nė 06.10.2008, 18:30


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006A erdhe ti shkupjane a ?

He de, cfare ti bejsh, kto te Shkupit me duket kshu e kan zakon :)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga MIRA_ nė 06.10.2008, 15:59


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
alvin
Postuar nė: 06.10.2008, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (shkupjanja @ 06.10.2008, 17:57)
hahahhaaha sa mir ja ke bo alvin smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Per kot stkam bo nenkryetar partie ty bre smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
Perhere ashtu e ben smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 06.10.2008, 17:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Prej se kom filluar me forumin kom shoqri shum te mire me Ar2yy-n ,ndonjher edhe Amonin ...tani me shum e njoh LIMMIN ....


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 06.10.2008, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (MIRA_ @ 06.10.2008, 17:45)
Eh si shume tema po hap dhe ti me duket :)

Live skam pare askend. Shume pake antare njohe, ndoshta jane diku te kater apo pese persona.

kallxom se mua mke njoftuar...

te mjafton .. !

bile deri sa me njoftove nuk me lave rahat duke me shkurar ne pm :D

eee sa per mirsjellje edhe une e kam njoftuar Mira_

shume nice girl eshte


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.10.2008, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006
Relatives nuk perfshihen ne kte grup :)


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
njeri
Postuar nė: 06.10.2008, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007une andyn e njoh shum mire...po nuk e kam dite se kush fshihet pas keti niku... e njoh se kemi studiu bashk..!

tash shum e nguci, nuk e thiri ne emer po ne nofken e tij...

tjeter nuk njoh asnjo...! po nuk me thirin ne kafe pi ka di njoh..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
AGRON_Gv
Postuar nė: 06.10.2008, 17:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 191
Antari Nr: 17753
Bashkangjitur: 06.10.2008Pa ofendime,ju lutem!!!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 13.10.2008, 19:52


----------------------------------------
[B]Injoranca eshte smundje , mundohu ti ndihmosh injorantit, nese nuk ka shpresa , lere te mbytet ne te
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 06.10.2008, 17:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Edhe une njohe shum antare te forumit me te cilet shoqerohem ne jeten e perditshme edhe pse deri sa i kom zbulu pak e kisha te veshtire smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4ddd6835f.gif por nofkat do i mbaj sekret smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (35) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio