Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ngushllime per Studnetėt, Lexoje patjeter...ngushllojeni veten :)
Ulqinaku
Postuar nė: 27.01.2007, 02:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Ehh i shkreti Student

Sa e ka fajin Sudenti po qė se nuk e jep Provimin …!!!?
Sepse viti ka vetėm 365 ditė dhe ja si e shpenzon kohėn njė Student nė njė vitė akademik.

Viti ka 365 ditė
- Tė diela… viti ka 52 tė diela qė jan pushim.
Kėshtu mbeten edhe 313 ditė
- Pushimet Verore jan 50 ditė shumė tė nxehta…!
Kėshtu mbetėn edhe 263 ditė
- Koha pėr Gjumė… 8 orė gjumė nė ditė ose 122 ditė nė vitė.
Mebetėn edhe 141 ditė
- Koha pėr Lojė…! 1orė ēdo ditė pėr tė luajtur i bėjnė mir pėr shėndetin e Studentit kėto bėjnė 15 ditė
Kėshtu mbeten e edhe 126
- Koha pėr Ushqim – Jan 2 orė nė ditė pėr ushqim dhe pėr gjėra tjera (duhet pėrtypur mir…) bėjnė 30 ditė…!
Na mbetėn edhe 96 ditė
- Koha pėr bisedė tė paktėn 1 orė nė ditė pėr tė biseduar (edhe studenti ėshtė qenie shoqėrore ) bėjnė 15 ditė .
Mbeten edhe 81ditė…
- Koha e Provimeve…? Ditė provimi gjat vitit kemi tė paktėn 35 ditė.
Mbetėn edhe 46 ditė.
- Ditė Festash ; Pushimet Semestrale dhe festat tjera tė vitit tė paktėn 40 ditė.
Mbetėn 6 ditė…!
- Sėmundjet 3 ditė nė vitė ( edhe studentėt kan organizėm )
Mbetėn edhe 3 ditė
- Koha pėr Argėtim ; Kinemaja ; argėtimet dhe tė tjera tė paktėn 2 ditė nė vitė.
Mbetėn edhe 1 Ditė nė vitė.
- E ajo ditė ėshtė Ditėlindja e Studentit

“ Si ti merr Provimet i Shkreti Student a ???? “ De Facto Truee


Si mendoni a kamn te drejt kuptohet se P-J (o)


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 30.01.2007, 22:23
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006hehehe Ulqinaku

e paske bere nje liste interesante


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 31.01.2007, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Falemenderit LIRIM

Nuk eshte real thejsht e sajova per disponimin e studenteve dhe te ju vije nje lloj ngushllimi...----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 24.02.2007, 00:12
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Hahahaha. Liste Fenomenale ahhaahah. Lirim dhe ulqinaku me sa e shof e paska qelluar pa asnje gabim ditet ne fund dolen krejt :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 24.02.2007, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007hahahaha bravo te qofte me te verte me ke disponuar,intereante...
suksese
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 24.02.2007, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ulqinaku ke bere nje pune fenomenale, se edhe antaret ne www.studente.tinfo kan nevoj per tu zbavitur.Ishte diqka e mrekullueshme.

Te pergezoj per kete pine qe e ke bere.KLM

PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 24.02.2007, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007flm gjithve per urimet e mira thejsht deshta pak te ju disponoj sepse shum forumista ketu me njohin si person shum kritik dhe problematik,,,
\
Deshta veq te ua ndrishoj pak bindjen per mua ok
kaloni mir ndoshta do ju sjelli edhe gjera me interesante koha le te flas...
\\\\\\\\\\kaloni embel


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
fancy_boy
  Postuar nė: 24.02.2007, 19:23
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Ska pse me mendue ashtu Ne forum te gjith shprehin mendimin e vet si e kan.

Edhe sun kalojm Embel se ka hyp shum cmimi sheqerit :P


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
v3rbatim
Postuar nė: 13.04.2007, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007Ulqinaku po dukesh pak si me i avansuar .. mos bej namin se keto te dhena shtypen ne disa gazeta (: Prej hard`Disk`ut tend i ke mar Kto apo Copy Paste ..

Hehehe m`ka shti me kesh po Thot : Koha le Te Flas ...
Koha flet qe Miliona vite Por s`kemi vesh te degjojme e skemi Tru te mendojm ..

dua te them qe keto thenie pak si shume jane si diletante/Ndoshta vlejn per Disa Student .. Edhe pse Realiteti eshte ndryshe


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 17.06.2011, 21:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Lexoni studentat e rij, dhe kur tju pyesin ne provime pse nuk keni msu, thuni nuk kemi pas koh. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
qika_babit
Postuar nė: 17.06.2011, 21:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1190
Antari Nr: 22568
Bashkangjitur: 13.06.2009respeckt shum nice e ke bo


----------------------------------------
ich liebe dich tetova................. meine lochka
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio