Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ku jeni o vajza?
MIRA_
Postuar nė: 27.01.2007, 11:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Me sa kam lexu ktu ne forum kam has ne shenime me nick name te meshkujve ne shumicen e temave!
A ka studente femra, ne pergjithsi vajza ( deri tani nje numer shume te vogel i disa vajzave qe pergjigjen neper tema te ndryshme) ktu ne forum, ku jeni oj vajza, ngjalluni pak :) Te perzihemi dhe ne te ky kopshti ku e drejton vetem bota maskiliste (pak shaka ok:)


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 27.01.2007, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006peshendetje ty mira po mori gjall jemi bile te forta
PM
Top
velushi
Postuar nė: 27.01.2007, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006pershendetje tedyav valla un jam grue hahaha pak hajg jo jam mashkell jo mor ka femra qysh jo.
ok pra klm ciaoo ciaoo.
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 27.01.2007, 19:06
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Opaaaa hyra ne mesin e Vajzave edhe une :P. Ka bre vajza por po pritojn me shkrujt nashta edhe kan Mare :).

Gjitha te mirat vajza pakes mė me aktivitet :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Boss_xx
Postuar nė: 27.01.2007, 19:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 20
Antari Nr: 452
Bashkangjitur: 03.01.2006Nashta u osh harxhu ngjyra e tastieres spo kajn shum e rujn


----------------------------------------
Me thuaj ē' shokė ke , tė tė them Cili je
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 27.01.2007, 20:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006hehe o jo boss_xx
sa per ngjyr runu ju djemt qe fillozofoni mos po ju hargjitet se na rahat jena smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif (pa keq kuptime)
PM
Top
fato1
Postuar nė: 20.02.2007, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Pershendetje MIRA_mir e ki se nuk jemi sa duhet aktive,tash e tutje to mundohemi a..te tregojm edhe ne se mundim me ba dicka hehehe...ok me te mira dhe suksese
PM
Top
Alina
Postuar nė: 30.09.2007, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Pershendejte Mira dhe gjith juve t'tjerve


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
KUMRIJA
Postuar nė: 30.09.2007, 00:20
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 9516
Bashkangjitur: 14.09.2007Ketu jemi, por edhe nuk frikohemi aspak prej askujt.
Kete me se miri e vertetoj deputetja Teuta Arifi, e cila dul me bure se Menduhi, i tha se nuk te frikem hic. Bravo.Vazhdo se keto burat se sorta e atij kot e kan, mundin vec te ligat te na i marin.
Ju qe shkruani pa lidhje, se na eshte harrxhu ngjyra e te ngjashme e keni shume gabim. Nemund edhe te ju smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
toni88
Postuar nė: 30.09.2007, 01:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 379
Antari Nr: 9646
Bashkangjitur: 19.09.2007Skan faj femrat e ngrata se per cka te folin ketu ne forum per temat ku shumcia ( mbi 80 %) jane per politike , dhe vetem se LUFT, BDI , PDSH , THACI , ALIU , VRAU, PREU . Po bol mo me ata le te filojm me tema t reja studentore ( ide e imja do te ishte te mos hapen me tema POLITIKE ) PERSHENDES TE GJITH , POSAQERISHT FEMRAT KETIJ FORUMI
PM
Top
ßina
Postuar nė: 20.10.2011, 09:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Ja ku jemi, edhe te forta bile. smil3dbd4e5e7563a.gif
----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 20.10.2011, 10:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2772
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (ßina @ 20.10.2011, 10:58)
Ja ku jemi, edhe te forta bile. smil3dbd4e5e7563a.gif

Kane ti nxe gjakrat ti me kto tema ce pi rikthen prej kohes komunizmit hahaha.

Ps. Tash po me doket me shume jemi femra sa meshkuj smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.10.2011, 10:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9182
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Ku jan keto antar/e te vjetr qe s`po hyn me siguri jan be me Bineq qe s`po kan koh me na vizitu


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
ßina
Postuar nė: 20.10.2011, 10:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Per@ndorj@ @ 20.10.2011, 11:01)
Kane ti nxe gjakrat ti me kto tema ce pi rikthen prej kohes komunizmit hahaha.

Ps. Tash po me doket me shume jemi femra sa meshkuj smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Nashte, bile le te kthehen edhe anetaret e vjetra. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.10.2011, 10:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6416
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf7ea6a39.gif

O sa mirė me qenė femra a heeeejjjjj! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio