Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Studentja shqiptare, seks nė publik
Espoo
Postuar nė: 27.01.2007, 12:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 5475
Bashkangjitur: 27.01.2007http://www.korrieri.com/index.php?k=1&i=42312

Studentja shqiptare, video porno ne konference

E Premte, 26 Janar 2007
Asambleja studentore dhe instituti profesional “A. Capriotti” te San Benedettos ne Itali, u shfrytezua nga e reja emigrante dhe moshatari i saj vendas, per te kryer publikisht nje akt seksual. Hollesite e ngjarjes se rralle dhe masat e marra

Edison KURANI

ROME - Nje e re shqiptare ka realizuar video pornografike ne celular, se bashku me nje moshatar italian. Videoja eshte regjistruar ne celulare tri dite me pare, me 23 janar dhe nga dje eshte shperndare gjeresisht ne San Benedetto te rajonit italian Marche. Kjo ka detyruar policine qe te kryeje hetime dhe te marre ne pyetje ciftin protagonist te videos se rralle. Sakaq, adoleshentet u pezulluan, por refuzuan te mos shkojne ne shkolle, ndaj jane rikthyer ne bankat e tyre, pa u penguar.

Cfare ka ndodhur

Gjithcka ka ndodhur para tri ditesh, gjate oreve te paradites ne institutin profesional “A. Capriotti” te San Benedettos ne Tronto. Hetimi nxori se vajza shqiptare dhe djali italian, qe te dy nga 15 vjec, kishin kryer marredhenie seksuale me deshire brenda nje klase ne shkolle, ne prani te disa personave dhe duke qene te vetedijshem se po filmoheshin me kamera video dhe fotografues celularesh. Qe te dy demonstrohen ne videon pornografike, duke iu shquar qarte fytyrat, ndaj identiteti i tyre eshte mesuar gjeresisht edhe jashte shkolles ku ata studiojne.

“Akti seksual ka konsistuar ne ate te mirefillte, si dhe ne seks oral”, deklaruan hetuesit e Trontos. Ata saktesuan se gjithcka eshte realizuar nga dy adoleshentet e vitit te pare te gjimnazit, ne prani te te pakten dhjete djemve dhe vajzave, gjate zhvillimit te asamblese studentore te mengjesit te se martes. Sipas tyre, grupi qe perbente asamblene studentore te shkolles, para se te merrte pjese ne shoun e rralle, kishte mbyllur me celes porten e salles se konferencave te institutit tekniko-tregtar qe ndodhet ne rrugen “Sgattoni” nr. 41, te lagjes “Ragnola” ne rajonin Marche. Pak minuta pas ngjarjes, nje numer i madh nxenesish nuk ngurruan te shperndajne me sherbimin celular MMS, foto dhe pamjet video te skenave pornografike.

Masat

Me t’u mesuar publikisht lajmi per aktin seksual brenda shkolles, drejtuesit e saj vendosen qe per te dy te merrej masa e pezullimit nga studimi per 15 dite dhe pas kthimit, nenshtrim te pjesemarrjes intensive ne leksione ditore. Megjithate, gazetaret e mediave italiane kane konstatuar se qe te dy kane vijuar te shkojne ne shkolle edhe dy ditet e fundit, sikur te mos kishte ndodhur asgje. Nderkohe, ne faqe amatore interneti ka nisur te geloje videoja perverse.

Sakaq, policia po heton ate qe e cileson pergjegjesi permes heshtjes, te pedagoges Marcella Angelici. Ajo akuzohet se ka lejuar permes mosnderhyrjes, zhvillimin e aktit pornografik. Kurse 14-vjecarja shqiptare e pyetur nga policia rajonale, deklaroi se ishte nxitur te pranonte kryerjen e aktit seksual publik nga adoleshenti italian dhe “fansat” perreth. “Ajo qe na shqeteson me shume, eshte se ngjarja ndodhi ne mes te nje salle konferencash, gjate zhvillimit te asamblese studentore”, deklaruan hetuesit. Ata shtuan se me te tilla ngjarje ishin perballur edhe me pare neper shkolla, por ato ishin kryer ne banja dhe vende te tjera te fshehta, larg kamerave masive.
[SIZE=7]
PM
Top
Espoo
Postuar nė: 27.01.2007, 20:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 5475
Bashkangjitur: 27.01.2007Kam degjuar se nje rast i ngjajshem me kete para do kohesh paska ndodhur edhe ne shkollen e mesme te mjeksise ne Tetove. Nuk e di sa eshte e vertete kjo, ndoshta dikush prej jush mund te kete njohuri me tshume.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 20.02.2007, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Pershendetje...Po ehste e verte se ka ndodhur nje rast i ngjajshem edhe ne tetov epor jo vetem ne nje shkolle.Me sa duket koheve te fundit rinise tone po i pelqejn shum kto pune,te cilat shkojn drejt shkatrimit e asgje tjeter,e rinia jon po e len veten qe te jet i mvaruar nga epshet ose dicka e ngjajshme,por kjo nuk eshte ne regull e mendoj se duhet te meren mas ate parandalimit te ketyre sendeve...Po kush valle me mar masa.. te paret qe duhen me qen per ndalimin e ketyre sendeve jan prinderit te cilet fatkeqesisht nuk po i kontrollojn ASPAK femijet,vec e len me shku ne shkoll,e ku shkon ai eshte pune e tij ase cka ban e ku e harxhon kohen ai...pastaj edhe profesoret duhet me u angazhu ne ket drejtim por si duket edhe atyre po ju vjen mir,se po doli nje femer e mbuluar ne shkolle menjeher pasojn verejtjet se kjo eshte shkollle sjo xhami.e kur po vin ato top modele me thon kshu ateher shkolla shendrohet ne revi mode e nuk eshte aspak porblem per profat se ju vin mire .....per ket teme nuk mjafton kaq dhe ne ket menyre te debatojm por ja qe .....
me te mira
PM
Top
ila
Postuar nė: 20.02.2007, 15:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5602
Bashkangjitur: 02.02.2007eshte teper normale nuk eshte dicka surprize dmth. teri tani jane bo fshehuzari tani do te jen LIVE
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006ila

eshte teper normale nuk eshte dicka surprize dmth. teri tani jane bo fshehuzari tani do te jen LIVEopaaaaaaaaaaaaaa ilaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja ke pikat
por nuk duhet more me u ba keto gjera, katastrofale muj me than.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
zeshkani
Postuar nė: 20.02.2007, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Kete gjera qe i bojn rinia shqiptare ja hupin imazhin keti populli.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 20.02.2007, 18:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Spo di cka po mendojne... Po dun me u bo Evropian shqiptaret e po mendojne se me kulturen e tyre ja arrine qellimit,po jo be se duhet me qene te shkolluar si ta.
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.02.2007, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007cfare kemi qe revoltohemi,Europa e modernizuar i do te tillat "kurva" dhe "kurvare".per te arritur drejt Europes duhet sa me shume te iu qasemi ketyre vetive "moderne"?!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
amira
Postuar nė: 21.02.2007, 00:34
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Senatori_TET ai qe e ka qellimin e jetes te ari kenaqesit e kesaj jete,e ate moden e Europes i bejn keto gjera,por jo qe eshte e drejt me i ba se vetem shkoj drejt shkaterimit nash te shoqerise,te vetes,te botes ne pergjiithesi,,,veq kes se mir nuk bahet.....
me te mira.......


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
Catch me if you can
Postuar nė: 21.02.2007, 00:39
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 5974
Bashkangjitur: 21.02.2007 Citim (ila @ 20.02.2007, 15:19)
eshte teper normale nuk eshte dicka surprize dmth. teri tani jane bo fshehuzari tani do te jen LIVE

Pash familjen pse spi ban ti ather LIVE kto sene barem te kshyrmi edhe ti masi
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 21.02.2007, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007amira shkrimin tim merre si ironi vetem,se per ate qellim qe i formuluar ne ate menyre smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
amira
Postuar nė: 21.02.2007, 14:57
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 43
Antari Nr: 5948
Bashkangjitur: 19.02.2007Ok Senatori_TET thjesht e dhash mendimin tim per repliken tende se me erdhi interesant.......


----------------------------------------
Me mir vone se kurr....
PM
Top
deadman
Postuar nė: 21.02.2007, 15:36
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 5985
Bashkangjitur: 21.02.2007une nuke di kur shqiptaret kan pas imazhe te mira shqiptaret kto sende i bejn nga mos dijonia mos kultura duke shiku filma seriala pa kuptim qe ne fakt ku luajn keto seriale nuk ndodhin po qka me bo shqiptaret per te keq gjith jemi kon me pas kon me te mire sot ishim me mire dhe pa probleme po qka me bo na vet veten e kemi mallku askush tjeter mfalni qe po e them ket ju pershendes kaloni mire.
PM
Top
HOKATAR
Postuar nė: 01.03.2007, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 68
Antari Nr: 6094
Bashkangjitur: 27.02.2007eeeuuu sa inati osht ka me vjen, pse bash me nje italian??!!!!! po te ishte vajza ime pa e vra s'e kisha lan, edhe e kisha gris me sopat smil3dbd4e5e7563a.gif cop cop, pastaj mishin e saj ua kisha dhan qenve.

PS: mos veni ma keso tema ketu, se tani po behem nervoz ne ditet kur un jam ma i lumtur....


----------------------------------------
Mendimet e mia nuk dua t'u imponoj te tjereve
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 04.09.2007, 19:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007"..njeriu ekziston vetem per ta permbushur epshin, morali eshte i shpikur nga njerezit vetem qe te kundershtoje permbushjen e epshit.." (Zigmund Froyd)...shume njerez i qasen kesaj teorie, ndoshta edhe kjo "shqiptare"..
me qe ra fjala, ajo qe supozohet se ka ndodhur ne shkollen e medicines eshte shpifje, ajo ka ndodhur ne tirane...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio