Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vėrejtje per staffin.
swety_85
Postuar nė: 08.04.2006, 14:38
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 24
Antari Nr: 951
Bashkangjitur: 08.04.2006Tani sa shfletova te gjitha forumet, edhe sa qe pash me teper lajmerime ka per UEJL, duket sikur ju i nderuar staff keni anashkaluar universitetin tjeter shqiptare qe gjendet ne Tetove.
Pres pergjegje nga ju.
PM
Top
webm
Postuar nė: 08.04.2006, 14:51
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (swety_85 @ Apr 8 2006, 03:38 PM)
Tani sa shfletova te gjitha forumet, edhe sa qe pash me teper lajmerime ka per UEJL, duket sikur ju i nderuar staff keni anashkaluar universitetin tjeter shqiptare qe gjendet ne Tetove.
Pres pergjegje nga ju.

E nderuar vizitore.
Na lajmerimet qe i vendosim i pranojm drejt per se drejti nga zyre per informim pran UEJL-se, ndersa nese dikush ka ndonje lajmerim ne lidhje me USHT, apo UP apo UT, apo qoft edhe USH, lirisht mundet ti paraqesen tek forumi.
Na deshirojm qe ti perfaqesojm gjitha universitet, edhe duam qe te kemi lajmerimet nga gjithe universitet, mirpo aq mundemi te sigurojm per te ju servuar. smil3dbd4d6422f04.gif
Shpresojm qe ne te ardhmen do te kemi me teper mundesi per te ju servuar.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 08.04.2006, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Te nderuar

Ju lutem shkrimet me banalitete te mos lejohen. do te ishte mire qe te benit nje pune te mire qe keto shkrime qe ju dergohen per ne forum se pari ti kontrollonit e pastaj ti lejonit te dalin ne publik.

Suksese dhe gjith te mirat


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
webm
Postuar nė: 09.04.2006, 19:24
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (Happy_Soldier @ Apr 8 2006, 05:18 PM)
Te nderuar

Ju lutem shkrimet me banalitete te mos lejohen. do te ishte mire qe te benit nje pune te mire qe keto shkrime qe ju dergohen per ne forum se pari ti kontrollonit e pastaj ti lejonit te dalin ne publik.

Suksese dhe gjith te mirat

Pershendetje i nderuar.
Na staffi shpesh kemi diskutar reth asaj cka mundet e cka smundet te nxjerim e te lejojm ne faqe. Mirpo si qe tregon edhe vet faqja behet fjale per faqe studentore ashtu qe nga gjithe lexuesit presim edhe sjellje te denjte studentore, respekt mendimi si dhe mirekuptim ndaj tjereve. Andaj shume postime na nuk i largojm (korigjojm) perveq ne rast sharje.
Ndersa gjithe ato qe flasin banalitete edhe gjera qe 'sprekin as toke as qiell' na i lejojm se me te ato veq tregojn nivelin e tyre. Sna bejn asnje te keqe, bile na bejn edhe mire, pasi qe shohem se me kend po flasem.
E tash me kontrollu postimet, na jemi kunder asaj, cdo kush mund lirisht te flas e te shpreh mendimin, revolten apo pelqimin e vet. Nuk kemi cenzur per ate gje.
FLM per uratat edhe shpresojm qe gjithe do kalojm mire ketu.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio