Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush tardhetone me shum DJEMT apo VAJZAT, Si mendoni...REALISHT
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Une mendoj se vjazat jan me tradhtare....Ndoshta pse jam mashkull e mendoj nje gje te ketill...|?
Vajzat per nga natyra njihen si me mashtruse por njekohesisht dhe shum shpejt mashtrohen dhe genjehen dhe keshtu vjen deri tek tradhtia...Nuk analizojn...jan me shum materialiste...Jetojn vetem per momentin...pa menduar..
Fjal e popullit tone...
Flok gjata e Mendje shkurta...
Ndersa djemt jan me te matur, nuk genjehen, besojn ne dashuri, gabim fatal besojm edhe tek FEMRAT nuk duhet besuar...

Respekte pa ofendime ....----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 28.01.2007, 01:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006djemtttttttttttttttttttttttttttttttt mas shumti tradhtojn bile bile edhe kur te jan te martun e tradhtojn gruan dhe femit e vet


o ju djem mos na leni fajin neve se vet jeni tradhtar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


me respekt te madh !!!!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 02:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007wow drita...
si po flitni asthu kur edhe ne menyrat e fundit shkencore eshte verejtur se femrat jan me tradhtare se djmet...

Po ua kujtoj nje thenie te Napolan Bonapartes i cili ka thene :
" Te gjitha femrat jan Tradhtare , me fal oj Nene se edhe ti je femer "
Shuuuum shuuum e vertet
Sorry keshtu jeni gatuar ... vetem per mashtrime


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
studenti pr
Postuar nė: 28.01.2007, 02:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006Eshte reciproke...pasi nje djal kur tradheton tradheton me nje vajz dhe e kunderta.


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 02:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007hey keni te drejt o student_pr
Mirpo a pak fakte keni par ju se kush po tradhton me se shumti
eshte bere katastrof...me keto vajzat e sodit


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
studenti pr
Postuar nė: 28.01.2007, 02:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 3229
Bashkangjitur: 09.10.2006 Citim (Ulqinaku @ 28.01.2007, 02:45)
hey keni te drejt o student_pr
Mirpo a pak fakte keni par ju se kush po tradhton me se shumti
eshte bere katastrof...me keto vajzat e sodit

Ulqinaku vajzat jan sherri i botes kjo nuk diskutohet....ato ne jet veprojn ne baz te instikteve dhe jo ne baz te logjikes....dhurata me e cmuar e femrave eshte ajo se u shkon ne mend rrall te bejn keq...se po tu shkoj ne shpesh permbyset bota nga te kqiat e tyre.


----------------------------------------
Llogaritni veten para se te llogaritni!!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 03:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007shumm e vertet BRAVO
Ne e dim gjith se Femrat jan shkaktar i shbum konflikteve te medhaja ne historin e Botes qe kan ndodhur...
Troja me Helenen e cila e beri gjith ate luft per hic...
Femrat jan Molla Sherit ne nje Pazar krejt meshkuj

Femra dhe Mashkulli jan dy armniq qe flejn me nje jastek...
Mashkullit nuk din dredhira eshte i sinqert ate qe e flet edhe e mbron...shkurt nuk eshte manipulues ne lidhje ...
nese mashkulli tradheton (nuk ndodh asnjeher ) shum shpejt do zbulohet
ndersa fewmra eshte...
Kujdes nga Femrat...
Jan gjarper,,,me 7krena


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Amir
Postuar nė: 28.01.2007, 03:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Un mendoj se Djemt! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 03:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Amir Postuar nė 28.01.2007, 03:52
Un mendoj se Djemt!


wow replik nga galeria e tetoves per ty Amir
ahaha

ok i nderuar zotrote si duket ende nuk e paske kuptuar intelektin e femres...
Me vjen keqw nese vazhdnoni te ju besoni do peesoni...

apo ndoshta duash te tregohesh Snetimental ndaj botes femrore...
Gabohesh Zotrote


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 28.01.2007, 10:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007nuk e di vallah,sipas meje tradheton ai/ ajo qe e ka zemren e shemtuar.a eshte femer a mashkull eshte gje irelevante,nuk luan rol aq te madh...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 28.01.2007, 10:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Femra tradhton vetem per arsye, ndersa mashkulli nga shkaku se nuk mund ta kontrolloje veten, bukuria shume kend e lendon e vecanerisht gjinin mashkullore. (kuptohet qe jo te gjithe meshkujt jan te tille, ka perjashtime).


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
ajla
Postuar nė: 28.01.2007, 12:19
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 648
Bashkangjitur: 03.04.2006hmmmmmmmmm
te dy gjinit une kisha then
po pyetje esht se cila gjini ma shum?
mendimi jem esht qe meshkujt tradhtojn ma shum*
ekeni edhe me fakte ju djemt nese sbesoni nje studie e finlandes eka konfiromu ket lajm*
tung per te gjith
PM
Top
shqiptarjauk
Postuar nė: 28.01.2007, 13:13
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 30
Antari Nr: 3222
Bashkangjitur: 09.10.2006 Citim (MIRA_ @ 28.01.2007, 10:58)
Femra tradhton vetem per arsye, ndersa mashkulli nga shkaku se nuk mund ta kontrolloje veten, bukuria shume kend e lendon e vecanerisht gjinin mashkullore. (kuptohet qe jo te gjithe meshkujt jan te tille, ka perjashtime).

Shume e vertete MIRA, dhe une medoj se vajzat tradhetojne vetem per ndonje arsye, ndersa meshkujt jane ata qe joshen nga femrat gjdo 5 minuta, dhe harojne se qfare ju kane premtuar partnerit te tyre.Eshte e vertete femrat jane me tinzake po kjo nuk do te thote qe ato tradhetojne, perkundrazi kur eshte ne pyetje dashuria ato e harojne ate dinakerine qe e zoterojne. smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.01.2007, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007vjazaa...mos flitni me intelekt femror por ju lutem shiqojeni relaitetin se kush po treadhton me shummm...
me vjen interesante kur shoh se si femrat tradhtojn ndersa ne meshkujt jemi shum te pa aft qe ti kuptojm tradhtirat e tyre(femrave) mirpo mos harone se kungulli nuk rrin gjithomn mbi uj...
heret a a von do meret nvesht...
Populli tho :
Femrat e kian futur dreqin ne kastare


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 28.01.2007, 17:34
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Hahahahaha, tem interesante. Por meshkujt tradhtojn me shum, pse?
Sepse nje shikim i nje femre ndaj nje mashkulli e ben qe me tradhtua sepse femra ka nje shikim terheqes qe e ban nje mashkull me harue krejt qka ka pas veti :).

Pra meshkujt Tradhtojn me shum.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio