Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kaneloni
alvin
Postuar nė: 28.11.2008, 10:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (shkupjanja @ 28.10.2008, 19:55)
Pse bre a nuk kane ardhe?!! smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif Poi dergova me poste,sigurisht i ka henger postieri smil3dbd4e29bbcc7.gif

Shkupjane,
U be nje muaj...kanellonet ende kerrkund nuk jane smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 28.11.2008, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (alvin @ 28.11.2008, 12:56)
Shkupjane,
U be nje muaj...kanellonet ende kerrkund nuk jane smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif

hahhahahaha sot eshte feste nuk punojne ne poste, se do ti kisha dergu smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 30.11.2008, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (shkupjanja @ 28.11.2008, 15:11)
hahhahahaha sot eshte feste nuk punojne ne poste, se do ti kisha dergu  smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Neser punohet...dergoji neser smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ose sjelli personalisht.
Ma sagllam asht ashtu

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 30.11.2008, 16:25


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio