Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush e mirmban webfaqen e USHT-se
atc
Postuar nė: 28.01.2007, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007do te trgegoj dikush kush e mirmban vebfaqen e univerzitetit
e ka deformu te gjiten idioti.
PM
Top
Amir
Postuar nė: 28.01.2007, 03:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Nuk jam i sigurt ama me duket se studentet e informatikes e mirembajn faqen.


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
transparenti21
Postuar nė: 29.01.2007, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006nuk eshte e vertet se studentet e informatikes e mirembajne veb faqen e univerzitetit, ate e mirembjane disa asistet te caktuar nga rektorati...
me mirkuptim per te gjihte...
ne kemi kerkuar ta bejme nje gje te tille mirepo per aresye deri tni te panjohura nuk na eshte mundesuar te bejme nje gje te tilli...
PM
Top
xaxa
Postuar nė: 29.01.2007, 14:25
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 620
Bashkangjitur: 03.04.2006Pėrshndetje pėr ju po ashtu mė ka intersua edhe mu se para dy vitesh kur startoj kjo webfaqė mė plot dėshir u regjistrova se si psh. mua mė interesonte se si po xhvilohej jeta studentore aqene pasi un skam pasen mudsin tė jem studen i vendlindjes sime po mu desht tė dal jashtė tė shkollohem pėr nji denim proces tė montuar dhe organizim tė vogėl demostrus ja i humba tė drejtet e studimit nė vendlindje dhe erdha nė zvicėr pasi kisha vetmėn mundsi te mixha imė dhe nė vitin 1985 u regjistrova nė fak tė lozanes sė zvicres i ēregullt me provim pranus ku provimin e dhashė me njė pėrqindje tė befasushme 76% i kishan plotsuen kushtin pėr pranim, e kur e pashė kėt faqe u mbura se edija se shum student dot kyqen nė biseda dhe probleme tė ndryshme tė jetes sė studentve dhe asaj tė pėrditshme po ja mori krejtsisht njė tjetėr pamje me reklama tė shumta dhe shkryme jo adekuate tė studentve dhe problemeve tė tyre dhe kejt kjo ndolli pėr dy vite gjunahi zotit ėshtė po netė vaxhdojn sijaka maren mendja adminsratorve po edhe pakė net ēesin edhe webfaqe pornografike e dot ken ma shum antarė ndoshta po turpė asht kjo kur keni kuader tė studentve nga gjithė lamit e tėket shkrime mbi jeten e studenti e jo tjetėr si psh. pagesat a jan tė larta apo si tė ndimohet nji shok ose shoqe qė meriton apo donji shok e shoqe tė shkoj jasht tė studjoj se ėshtė maj aftė e tė pėrfitojmi shoqrija nga kto ok tung besoj se sekam tepruar nqoft se po umfalni dhe vaxhdoni pėrsri si ja mer mendja ju klm tė gjithė
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
atc
Postuar nė: 29.01.2007, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 78
Antari Nr: 5453
Bashkangjitur: 25.01.2007o z. xaxa un fjalen e kam per weg faqen zyrtare te univerzitetit dhe jo per web faqen studentet info mos keq kuptoni
web faqja e universitetit shteterore te tetoves ka gati dy jave qe eshte ne gjendje te mjerueshme, as para ksaj kohe nuk ka qen shum me mire po jo edhe sic eshte tani
PM
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 31.01.2007, 01:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007Pajtohem plotesisht se kjo faqe nuk i ploteson kriterijumet me qen faqe zirtrare e USHt-se. Kjo faqe ma shume i perngjan nje faqeje te nje femie . Se di lajme ka shume ama rradhitja ska kurrfare kutimi hic pa dizan
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio