Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> mire se ju gjej
Senatori_TeT
Postuar nė: 28.01.2007, 10:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007shpresoj se do gjej mikepritje ne kete forum edhe une si nje koleg i juaji...Student ne Universitetin e Bernes ne Zvicer,shkencat politike...jam si kokeforte po shpresoj do gjej mirkuptim hahahaha STUDENTI ncnc pse be sem ke kallzau per ket forum,hajt se do vaj ntetov veres smil3dbd4d4e4c4f2.gif haha ju pershendes


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Ebu_Duxhane
Postuar nė: 30.01.2007, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 5493
Bashkangjitur: 27.01.2007 Citim (Senatori_TeT @ 28.01.2007, 10:04)
shpresoj se do gjej mikepritje ne kete forum edhe une si nje koleg i juaji...Student ne Universitetin e Bernes ne Zvicer,shkencat politike...jam si kokeforte po shpresoj do gjej mirkuptim hahahaha STUDENTI ncnc pse be sem ke kallzau per ket forum,hajt se do vaj ntetov veres smil3dbd4d4e4c4f2.gif haha ju pershendes

Mir se je ardhur ketu ...

Edhe une si ty antar i ri ketu gati me disa cilsi si tuat por shrpesoj qe te gjith do te kalojm mir ....

Mbetesh i poershendetur ....


----------------------------------------
Thotė Allahu Subhanehu ue teala:"A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
PMUsers WebsiteMSN
Top
fancy_boy
Postuar nė: 30.01.2007, 20:42
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Mire se erdhe Senatori_TeT Te deshirojm argetim te kendshem ne kete webfaqe virtuale :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
velushi
Postuar nė: 30.01.2007, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006tung mir se vjen te deshiroj knaqsi te kendshme klm.
tung tung
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 30.01.2007, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007flm flm nga te gjithe!Inshall-llah gjith te mirat per kete mikpritje smil3dbd4d6422f04.gif
selam


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 31.01.2007, 11:49
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Senatori_TeT @ 28.01.2007, 10:04)
STUDENTI ncnc pse be sem ke kallzau per ket forum,hajt se do vaj ntetov veres

Nuk e kemi zakon te tregojm :) eshte interesant kur vini pa ju ftuar.. Respekt Dhe kalo mire Si ne shtepi


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
drita_fr
Postuar nė: 31.01.2007, 13:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje Senatori_TeT mir se erdhe te deshiroj qe t kalosh fantazi me ne ne ket forum
KLM
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 31.01.2007, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007studenti hahaha tpershendes majk,besoj se do kalojm,se ku ka tnjofshet e shqiptar aty asht shtepia ime smil3dbd4d4e4c4f2.gif
drita_fr te falenderoj shum shum...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
djali^xxx
Postuar nė: 01.02.2007, 13:40
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 5569
Bashkangjitur: 01.02.2007Pershendetje per te gjith ne kete web site te mrekullueshme nje pershendetje te ngrohte nga Kosova kaloni sa me mire dhe shpresoj se do arrij te hy ne mesin tuaj :)
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio