Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Es-Selamu Alejkum
Ebu_Duxhane
Postuar nė: 28.01.2007, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 5493
Bashkangjitur: 27.01.2007Es-Selamu Alejkum
(Paqja dhe Mėshira e Allahut qoft mbi ju)

Mė vjen mir qe e gjeta kėt portal ne te cilin shumica e vizitorve qenkan student ...

Besoj se do te jem i mirseardhur edhe si nga Staffi edhe nga nje grup i antarve ... ndersa ndodh qe mos te jem i mirseardhur per ndokend por kjo eshte e drejta e tij ...


Pra edhe une jam nje student si ju shumica ketu dhe besoj se do te kalojn nje koh sebashku ketu inshallah ....

Edhe njeher u them Mir se ju gjeta....

Mbeteni te pershendetur...----------------------------------------
Thotė Allahu Subhanehu ue teala:"A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
PMUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio