Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pse nuk hyri ne garė USSH-ja ne UEJL, USSH
USSH-UP
Postuar nė: 08.04.2006, 21:32
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005Ju Lutem jepeni mendimin tuaj.

Me rrespekt
USSH-ja


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.04.2006, 13:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Nuk besoj qe do ishte pune e mire qe USSH te hynte ne gara ne UEJL pasiqe motoja e saj eshte " Te bashkuar jemi me te forte" andaj ne nje vend sic eshte IRJM ku faktikisht dhe juridikisht shqiptaret jane te pushtuar atehere nuk besoj qe do kishte bere mire USSH te futej ne kto gara.

E jap nje mendim timin sepse ne keto kohe ku gjendemi ne kur ne ket shtet meren vendime politike per cdo ceshtje qe ka te beje me shqiptaret atehere nuk na duhet ndarja por bashkimi

suksese te gjithve ne UEJL dhe USSH-s gjithashtu


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio