Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Punojsh ne gurbet?
blueeyes
Postuar nė: 28.01.2007, 16:35
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 5508
Bashkangjitur: 28.01.2007Mirdita tė gjithė!

A kan studentet e UEJL's deshire te punojn ne gurbet pas perfundimit e studimeve?

Me respekt. smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 28.01.2007, 17:00
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Cfar Pune ofroni ju i Nderuar ?


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
blueeyes
Postuar nė: 28.01.2007, 17:14
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 5508
Bashkangjitur: 28.01.2007Un nuk ofroj punė. Ma fal... mki keqkuptu. Kisha deshire me i pyjt studentet a po dasht me nejt ne macedoni apo dasht me ponu/jetu ne gurbet.

Cka esht mendimi jot?

PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 28.01.2007, 17:39
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Upsss, se kisha kuptuar mire me falni.

Ne UEJL ska veq studentet te macedonis por ka te Shqiperis,Kosoves,Malit te zi etj.
Mendimi im eshte qe me mire te punojn neper vendet Shqiptare, Pse?

Sepse vendet Shqiptare do ken nevoje per persona te ditur, intelektual ejt, do kishte qen nje ndihme e madhe per popullin shqiptar, me sa e shof ne UEJL po dalin shum studentet te Shkelqyer.

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Ebu_Duxhane
Postuar nė: 28.01.2007, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 5493
Bashkangjitur: 27.01.2007Tem e qėlluar ...

Te brengos thell kur degjon nje student ne perfundim te studimeve qe mendon te dal ne gurbet!!!

Ky eshte nje Gabim shuuum i madh per te gjith ata qe marrin ket hap ...
Pajtohu me nje rrog te vogel ne vend tendin dhe mos e poshterso ate qe ke mesuar gjate ter atyre viteve ne fakultet ....----------------------------------------
Thotė Allahu Subhanehu ue teala:"A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
PMUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio