Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> The Beckhams!
MIRA_
Postuar nė: 29.01.2007, 17:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Me siguri keni degjuar qe tashme jan ditet e fundit te kontrates se Davidit ne Madrid, por kjo nuk do te thote qe dhe kariera e tije mer fund. Familja Beckham jan shperngul ne Los Angeles, ku Davidi nenshkroi kontraten pese vjecare me Galaxy(thuhet qe i kane ofruar nje shume parash prej $5 milion). Posh dhe femijet po adaptohen shume mire ne shtepine e re ku ciftit i kushtoj me se $2 milion. Nejse, ishte vetem nje hyrje, ti themi si introduction per ata/ato qe nuk e kan degjuar kte lajm.
A mendoni qe Davidi njeri nder futbollistet me te mire ne Europe, mundet qe te arije sukses dhe ne Los Angleses (duke pas paryshe faktin qe ai vetem po i kalon te 32/3, dmth po i afrohet plakjes dhe dihet se cfar oferta kan moshataret e tije ne Hollywood)? Ishte zgjidhja e duhur per kontraten e re, apo jo?


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 29.01.2007, 19:29
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004He teme interesante nga ju MIRA. Beckham nuk shkoj ne Los Angelos Vetem per futboll por edhe ban pergatitje per ndonje film, edhe pse eshte ne pyetje nje sume e madhe parash!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
MIRA_
Postuar nė: 29.01.2007, 20:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006fancy_boy, eshte e vertet qe mund te mar pjese ne ndonje film, ama qellimi i tij kryesore ka qene ta bej futbollin te njohshematje si ktu ne Europe.


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 29.01.2007, 22:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Eh moj Mira futbollin qe e luajne ne europe e ne disa shtete tjera pervec amerikes veriore,tek ne po thot nje fjale e urte ''shum pak piin uje''ky futboll ne Los Angeles
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 30.01.2007, 05:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Beckham nga L.A. Galaxy mori shumen prej 380 milione$ per 5 vite,e sipas mendimit tim ka ikur vetem per luksoz dhe per para...me kete ai behet futbollisti me i paguar ne bote me te ardhura diku afer 75 milione $ ne vit! eshte thjesht ceshtje interesi,sepse nuk e ka me aftesine e duhur per loje


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio