Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Votoni Shqiperine,, turp te dalim vendi me i urryer ne bote.
Zemri
Postuar nė: 30.01.2007, 04:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 51
Antari Nr: 40
Bashkangjitur: 09.12.2004Klikoni dhe votoni "i like albania" se per dreq per momentin jemi klasifikuar vendi me i urryer ne bote, Mund te votoni deri ne 3 here rresht.

Kliko Ketu
PM
Top
Amir
Postuar nė: 30.01.2007, 04:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 402
Antari Nr: 7
Bashkangjitur: 28.11.2004Falemderit per informimin, por si me duket serbet shum kishin votuar qe te na rrezojn ne fund te listes. smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ateher Votoni Shqiperine smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
[SIZE=6][font=Courier][color=red][b]* Better late, than never. *[/b][/SIZE][/color][/font]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
AKSH
  Postuar nė: 19.01.2008, 16:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 128
Antari Nr: 12631
Bashkangjitur: 08.01.2008Votova 3 her po pres Edhe 40 min me votua prap :)
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 19.01.2008, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007Votoja dhe prap do votoj te gjith antaret le te votojn!!!!!!


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 20.01.2008, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007Votoni!!


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
dajki
Postuar nė: 20.01.2008, 01:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Votova 3 her...do te pres tere naten qe te votoj prap.
Me than te drejten shum kisha qef me votu DISLIKE per Serbin po mu dhimke vota e keshtuqe kejt i dhash per Shqiperin.

VOTONI EDHE JU.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
dajki
Postuar nė: 20.01.2008, 01:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006P.S : kush eshte i antaresuar edhe neper tjera faqe beni apel edhe atje.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 21.01.2008, 04:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007votoni per cdo dite...keni mundesin e 3 votave

do kisha lutur staffin qe kjo teme te qendroj vazhdimisht ne ballin nder 15 temat me te fundit...me te vetemin qellim qe antareve perher te ju behet me dije dhe te ju rrikujtohet...pafshim...


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 21.01.2008, 05:10
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Votoni me shpesh se sa me shume te klikoni ne ate faqe, administratoret serbe e hungareze te VOTENATION do marrin me shume para...

Po varjani - mos votoni se eshte farse e vjeter ajo... Eshte nje faqe proserbe mendimi i te ciles s'vlen as nje grosh.----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
InSiDe
Postuar nė: 21.01.2008, 08:41
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007 Citim (Ulqinaku @ 21.01.2008, 04:51)
votoni per cdo dite...keni mundesin e 3 votave

do kisha lutur staffin qe kjo teme te qendroj vazhdimisht ne ballin nder 15 temat me te fundit...me te vetemin qellim qe antareve perher te ju behet me dije dhe te ju rrikujtohet...pafshim...

Ulqinaku edhe nese staffi nuk e bejn temen me ndejt gjithmon ne top 15 un per veti po te betona sa her qe nuk e shof ne top 15 kom me dhan 1 postim me qit ne nr 1 keshtu qe nese edhe ti dhe disa tjer veproni keshtu gjith ka me ndejt ne top 15

P.s un votova 3 her e po pres mbas 6 orve me votu edhe 3 her..


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
alvin
Postuar nė: 21.01.2008, 14:12
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.20083 vota edhe prej meje per Shqiperine,
Votoni masovikisht
I pershendes te gjithe


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 21.01.2008, 14:17
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Data e postimit te pare ne kete teme eshte 30. 01. 2007 ndersa tani jemi ne 2008. Sa fekt mund te kete tani ky votim qe ka kaluar nje vit.


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 21.01.2008, 14:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007 Citim (LirimShabani @ 21.01.2008, 14:17)
Data e postimit te pare ne kete teme eshte 30. 01. 2007 ndersa tani jemi ne 2008. Sa fekt mund te kete tani ky votim qe ka kaluar nje vit.

O Lirim kto vota tash jane per vitin 2008, ne vitin 2007 ka dale turkija fituese!!!


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 21.01.2008, 14:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Votimi vlenka ende ateher te votojme te gjithe


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 21.01.2008, 15:05
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Ndihmoni me para serbet. Votoni sa me shume


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio