Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Adem Ramadani - Vjen Pranvera, (2007)
Sherbetor i Allahut
Postuar nė: 30.01.2007, 13:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 5536
Bashkangjitur: 30.01.2007esselamu alejkum !


1.Adem Ramadani - jetimi.mp3
2.Adem Ramadan i- kam mall.mp3
3.Adem Ramadani - lutjen time Ty ta drejtoj.mp3
4.Adem Ramadani - vjen+pranvera.mp


linku
shkarko
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 30.01.2007, 13:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006op flmper linkun i kum ngu shum te mira ishin valla bravo i koft
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 30.01.2007, 14:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Ky si duket qenka Albumi me i ri i Adem Ramadanit, Allahu e shperbleft per kontributin qė ėshtė duke e dhenė smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Sherbetor i Allahut
Postuar nė: 30.01.2007, 15:27
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 5536
Bashkangjitur: 30.01.2007PO ky oshte albumi ma i ri i Ademit ,amo une i nxjerra veq disa ilahi prej albumit
Selam nga malmö (suedi)...
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 30.01.2007, 15:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Ademi, s'di me kendu ILAHI. JU LUTEM S'BEN TE KRIJOHEN ANTIVLERA NE EMER TE ISLAMIT...
PMMSN
Top
ardi_pr
Postuar nė: 30.01.2007, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006 Citim (fotoni @ 30.01.2007, 15:28)
Ademi, s'di me kendu ILAHI. JU LUTEM S'BEN TE KRIJOHEN ANTIVLERA NE EMER TE ISLAMIT...


Une nuk dua ta vlersoj se a dine me kendu apo jo, une nuk jam kompetent per kete qeshtje, por une personalisht e ēmoj misionin e tij, ai ne kete menyre ka gjet metoden e davetit dhe jo pa suskes, ne kosove i degjojne shume ilahite e tij dhe e ēmojne shume.


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
simpson
Postuar nė: 30.01.2007, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007Duke i ēmuar njerėzit si Adem Ramadiani dhe shokė tė tije, ne jemi kėshtu si jemi. Mjaft mė me antivlera. Mjaft mė reklamava tė antivlerave nė emėr tė Islamit. Mjaft mė ore zotėri.

A nuk mund ta kuptoni se ky lloj i njerėzve veprojnė vetė pėr interesa tė ngushtė, pa mos mbajtur llogari pėr dėmet qė i shkaktorjnė nė shoqėri. A nuk ėshtė ky Adem Kafsha qė pėr shumė vite radhazi promovon vetėm ativlera tek ne. E mė e keqja ėshtė kur kėta antivlera i pranojnė studentet, bile edhe i shpėrndajnė.

Une do t'i lutesha Zotit qė tė marrė fund kjo ēmenduri e jona qė ka marrė pėrmasa tragjike.
PM
Top
Ebu_Duxhane
Postuar nė: 30.01.2007, 18:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 5493
Bashkangjitur: 27.01.2007 Citim (Sherbetor i Allahut @ 30.01.2007, 13:44)
esselamu alejkum !


1.Adem Ramadani - jetimi.mp3
2.Adem Ramadan i- kam mall.mp3
3.Adem Ramadani - lutjen time Ty ta drejtoj.mp3
4.Adem Ramadani - vjen+pranvera.mp


linku
shkarko

Es-Selamu Alejkum


Allahu te shperbleft per mundin qe ke dhen vella i nderuar per ti sjellur keta ilahi, por keta ilahi ende sjan te lejuara ne Internet qe te Shkarkohen edhe pse disa njerz tjer kan ber te njejten veper, por kjo nuk eshte e lejuar ...

Kerkoj nga Staffi qe te hiqet linku i ilahive ...

Flm per Mirkuptim ...

Mbeteni te pershendetur


----------------------------------------
Thotė Allahu Subhanehu ue teala:"A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
PMUsers WebsiteMSN
Top
Cuteprinc
Postuar nė: 30.01.2007, 20:14
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 4287
Bashkangjitur: 28.11.2006Selamu alejkum , ju pershendes te gjithve , edhe pse une bashkepunoj dhe e kam shok te mire Ademin qe moti , desha vetem te them diqka , pa keqkuptime , por vetem si keshill , Ka thene Muhamedi a.s a e dini kush eshte me i mire prej juve ai i cili kerkon falje . Andaj do te kisha thene qe qellimin e Ademit e interpetojne shum njerez ne forma dhe segmente te ndryshme duke mos e ditur nijetin e tij. Falemnderit per mirekuptim
PM
Top
Ebu_Duxhane
Postuar nė: 31.01.2007, 01:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 5493
Bashkangjitur: 27.01.2007 Citim (fotoni @ 30.01.2007, 15:28)
Ademi, s'di me kendu ILAHI. JU LUTEM S'BEN TE KRIJOHEN ANTIVLERA NE EMER TE ISLAMIT...

Pejgamberi Alejhi selam thot: Kush beson ne Allahun dhe diten e gjykimit le te thot te miren ose te hesht...

Pra skemi nevoj ketu qe te diskutojm a din apo zdin ...
Ne kerkojn dobit nga ajo qe na sjellet nga ai apo nga kushdo tjeter ...

Me fal per nderhyrje ....


Mbeteni te pershendetur ....


----------------------------------------
Thotė Allahu Subhanehu ue teala:"A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
PMUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio