Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SHQIPERIA NATYRALE e Vetma Zgjidhje per BALLKANIN
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 31.01.2007, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007SI mendoni a eshte Shqiperia natyrale e vetma zgjidhje per Ballkanin po edhe per europen,un mendoj qe pa shqiperine natyrale siq duam ta kemi kur rahat shqiptaret skemi me u ba...Mendimi im pres mendimet tuaja...
PM
Top
ndeshkuesi
Postuar nė: 31.01.2007, 01:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1151
Antari Nr: 4817
Bashkangjitur: 21.12.2006Mir thua more cun po kush me e ba at shqipri natyrale presim te na bashkoj europa trojet tona.....
U mis lufta ne kosove e fituam luften po tash spo dim me e fitu shtetin lut evropen lut ameriken spo dim cka me ba kemi ra ne hall vet populli kosovar nuk don me u bashku me shqiprine se tkishe dasht nuk do sot nuk do bisedonte me europen per flamur apo per shtet
Ne maqedoni u nis lufta per bashkim trojesh por nuk u pranua kjo ide nga qeveritaret shqiptare te atehrshem (pdsh) dhe hajde tash da forcojm maqedonin da bejm shtet...
Ne preshev u nis lufta me i madh ishte emri ucpmb se sa qellimi i luftes........
Shiptaret e duan kariken e duan paren si te ken pare nuk duan gje tjeter shko thuaj ti nje politikani shqiptar qofte ne kosov apo maqedoni apo kudo ne trojet shqiptare se shqiptaret nuk mundin me gjet kenaqsi jasht shqiperise e sheh a ti cet syt a jo
Jemi mesuar te na udheheqin te huajt vet nuk duam te bashkohemi se tkishina dasht sot te bashkuar do ishim....
Ishalla punon dikush per shqiperine Natyrale por me sa duket spo i intereson askujt per shqiperi natyrale
PM
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 31.01.2007, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007e more qun edhe ti ki te drejte metevertet i ki ceke ka del shpirti qysh thojn,po nga keto psime ka shum msime,mendoj qe eshte koha kur mundet me u leviz diqka.po ktu ne forum deshta me i dite veq mendimet se nga ketu nuk bahet pun heheheh flm per emndimin tand po te jap te drejte ne ate qe po thu po ka shanca qe levizet diqka..tung tung
PM
Top
SUNDIMI
Postuar nė: 31.01.2007, 01:31
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5516
Bashkangjitur: 29.01.2007Ajo heret a vone do behet po e dime qe duhet punee shum dhe me njerez te ndergjegjshem e di qe po punohet ne ate drejtim ishalla e ban Zoti kysmet e bahet qysh kishim desht krejt shqiptaret shqiptaret e paster se e dime qe shum shqiptar spo dun me prish agallakun me shki se jan bizniset,ka shum prejt tyne qe smunden edhe bash kollaj mu nda me shkiet.po shpresojm qe ka mu ba..
PM
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 02.02.2007, 07:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007Shqiperia Natyrale jam optimist te them qe ka me u be po duhet shumm pune por me keta parti me keta udheheqesa me kta dallaverxhi nuk ma mer mendja qe behet diqka veq rinia kuadro te reja munden me be diqka...Ne fund po e cek prap RINIA e beri dhe e ben


PM
Top
blerim fjokshi
Postuar nė: 07.02.2007, 16:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 5464
Bashkangjitur: 26.01.2007mendoj se po te fokusohemi me shum ne ngritjen e vetedijes te popullata shqiptare do te ket shqiperi sic duam ne. Ne te kunderten, do te vuajm dyfishin e asaj qe kemi vuajtur. Lideret jane produkt i popullit andaj mendoj se ne radh te par, kur i shajm ata e shajm veten.


----------------------------------------
ME ĒFAR TĖ MBUREM QĖ JAM SHQIPTAR!!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio