Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush fiton ne Tirane OLLDASHI ose RAMA
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 31.01.2007, 04:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007Pasi jemi ne prag te zgjedhjeve ne Shqiperi si mendoni kush i ka gjasat me te medhaja per kryetar te bashkise se Tiranes Olldashi apo Rama...
PM
Top
a_Ardii
  Postuar nė: 31.01.2007, 12:50
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 5539
Bashkangjitur: 30.01.2007Xha Edii Ramaa:P
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
xami
Postuar nė: 31.01.2007, 14:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006po dihet socialistet Edi Rama :)
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 31.01.2007, 18:30
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Ujqit

un mendova te hap kete debat sot mirepo ti e paske bere kete gje nejse, do te pergjigjem dhe un ne kete teme. nuk di cka te them me sakte por di qe Edi Rama ka fituar disa cmime nderkombetare per punen qe ka bere dhe nga ana tjeter Sokol Olldashi eshte puntori me i mire i Sali Berishes deri tash duke goditur bandat e droges dhe kjo eshte nje pune bukur e madhe keshtuqe ka gjasa qe ketu te kete nje balanc mes te dyve mirepo populli do te jete ai qe do del ne mejdan e do e percaktoj kryetarin e kryeqendres tone


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 31.01.2007, 19:11
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Populli eshte qe do vendos se kush do fitoj! Mendimi im eshte se do fitoj Edi Rama.

Respect!


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
SUNDIMI
Postuar nė: 01.02.2007, 04:31
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5516
Bashkangjitur: 29.01.2007DIhet aty populli vendos por ma mer mendja qe ka shanca te mira edhe krahu i Sali Berishes pasi si qe po flitet kan goditur krimin ne tej mase dmth kane shpetuar shqiperin nga krimi i organizuar mendimi im qe ka shanca me te shumta Olldashi qe te fitoj ne keto zgjedhje...
PM
Top
SUNDIMI
Postuar nė: 02.02.2007, 08:08
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5516
Bashkangjitur: 29.01.2007Shihet qe olldashi ka shancen me te madhe p oshtrohet pyetja qka mbas asaj tani popullin e shqiperise e kan ngire sikur njana sikur tjetra me premtime po mbas fitoreve harohen,e njejta kenge eshte ka kendohet te na shqiptaret ku do qe te jemi
PM
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 03.02.2007, 04:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007jepni mendimet e juaja te shohim a do kete diqka te vertete ky debat me zgjedhjet qe sapo jane afruar edhe disa dite e ather te shohim se kush paska dite diqka hehehehe
PM
Top
simpson
Postuar nė: 03.02.2007, 05:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007Fiton Olldashi bindshėm.
PM
Top
dr. adhamudhi
Postuar nė: 04.02.2007, 00:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 5628
Bashkangjitur: 04.02.2007padyshim se fiton Rama
Edi Rama gjith mekanizmin e qujatur PS do ta ve ne dispozicion te fushates zjedhore ne Tirane ku kandidon ai vet. Perndryshe duhet te terhiqet nga kreu i kesaj partie.
PM
Top
andy
Postuar nė: 04.02.2007, 01:17
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Po duhet te bejm ndonji zavendesim, boll e ka pas Rama tani duhet te ja leshoj vendin Olldashit. se edhe ky eshte njeri i zoti qe mund ta ndertoj kryeqendren e shqiptareve. Po sa e shof shume ka me Edin si jane. Po do jet nje sfide qe fitusi do dal me pak vota diferenc.

Kryesorja te jen te lira dhe demokratike qe Shqiperia te hec perpara. pa marre parasysh se kush fiton.

Forca OLLDASHI ........ ;)


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
hummel
Postuar nė: 04.02.2007, 03:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Sokol Oldashi do fitoj


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 04.02.2007, 03:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Mendoj se Olldashi eshte me i miri..Ne shiqptaret e trevave tjera ua kemi pa sherin Nanoistave dhe asaj dreq PS-je

ROFT SALI BERISHA kryeheroi i jon...

NANOOOO ikkk o kali nderumeee...
heh
O RAAMAAA KE PERME HUMB vvvoooottooo ardhememrin ....gegege


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio