Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PS apo PD me shume per Shqiptaret si Komb
SUNDIMI
Postuar nė: 31.01.2007, 05:37
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5516
Bashkangjitur: 29.01.2007



Kerkoj mendimet e juaja se cilet djathtistet apo majtistet mundohen deri diku per Shqiptaret jasht kufive te Shqiperise.Sa e di une ne kohen kur ka qene Pd ne pushtet ne kohen e 97 shum veprimtare te levizjes kombetare ne ate kohe si komandanti jone legjendar Adem Jashari,Zahir Pajaziti e shum te tjere jan penguar nga psuhteti i asaj kohe dmth PDja, ku ma perpara eshte ceke edhe nje takim i Sali Berishes me kryekriminelin serb Arkan.Mendimi im.Kerkoj mendimet e juaja cilet jane me te arsyeshem per mbare qeshtjen kombetare te majtet apo te djathtet...
PM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 31.01.2007, 09:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006



 Citim (SUNDIMI @ 31.01.2007, 05:37)
Kerkoj mendimet e juaja se cilet djathtistet apo majtistet mundohen deri diku per Shqiptaret jasht kufive te Shqiperise.Sa e di une ne kohen kur ka qene Pd ne pushtet ne kohen e 97 shum veprimtare te levizjes kombetare ne ate kohe si komandanti jone legjendar Adem Jashari,Zahir Pajaziti e shum te tjere jan penguar nga psuhteti i asaj kohe dmth PDja, ku ma perpara eshte ceke edhe nje takim i Sali Berishes me kryekriminelin serb Arkan.Mendimi im.Kerkoj mendimet e juaja cilet jane me te arsyeshem per mbare qeshtjen kombetare te majtet apo te djathtet...


per mendimin tim asnjėra e as tjetra smil3dbd4e7853679.gif

rreth politikes ne shqiperi e ke edhe kete teme

http://www.studentet.info/modules/ipboard/...p?showtopic=784


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 01.02.2007, 07:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007



Si perket kesaj pyetje smundemi te themi qe shtetin shqipetar nuk e kemi pasur si nje krah me thene,po normalisht partite ndrohen,nuke perjashtoj ate mundesi qe po thu per udheheqesin e Pd qe ka pasi asi takimi me kryekriminelin serb ajo eshte perfol nje kohe te gjate dihet i kane pasur bizniset e ndryshme me serbin ne aso kohe,edhe keto gjerat tjera jane te vrteta se ne ate periudhe jan arestuar shum njerez kyq te levizjes shqiptare,ndoshta kreu i Pd i ndjen tani ato gabime,nuk e shoh te udhes ne ate periudhe ti ta arestosh Adem Jasharin Zahiri Pajazitin ajo thjesht ka qene nje turp per vete Sali Berishen tani sa her qe ti kujtohet shteti i Kosoves me siguri se do ta bren gabimi qe eshte bere ndaj komandantit legjendar Adem Jashari e shokeve te tij.Nese flittet se kush ben ma shum per shqipetaret si komb ne pergjithsi ose me thene per Shqiptaret jasht kufive mund te themi lirisht se asnjera nuk e ben te duhurun po socialistet jan sado pak me te arsyeshem thjesht shqiptareve jasht kufive nuk ju kane be pengesa sikur pushteti i PD mendimi im.Ju pershendes
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 01.02.2007, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007



PS ne krye me udheheqesit e tyre gjysem grek te jene me te mire per shqiptaret jashte kufinjve?!gje me absurde se kjo nuk ka.nje pushtet qe e zhyti vendin ne korrupsion,ne varferi...s'munden t'i ndihmojne vetvetes,s'kam c'te pres une prej tyre.
PD favoriti im.


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Doruntina
Postuar nė: 01.02.2007, 19:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 5272
Bashkangjitur: 16.01.2007



Sokol Olldashi eshte njeriu i duhur per bashkine e Tiranes kesaj rrahde Edi Rama me u be i veshtire dhe filloi qe me seshumti te vepron ne interes te vet se sa ne interes te tironsve!
PM
Top
SUNDIMI
Postuar nė: 02.02.2007, 08:05
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5516
Bashkangjitur: 29.01.2007



Nese ata jane grek ather fajet i paska populli qe greket i ka sjell ne pushtet para do viteve,ather sali berisha qka na qenka qe me serbin i kishte punet lidhur ngusht kur kosova gjindej para terit e tmerit po prej asaj serbie,aj bante takime me arkana me njerez qe e kan pre popullin e kosoves komentoma kete shoq senatori_tet
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 02.02.2007, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007



proceset politike jane per shumicen nga ne te pakapshme,dhe asnjehere nuk do mund te gjejme thelbin e dickaje sado qe te germojme.por nuk mund te jete tradhtare nje njeri i cili ka pasur kontakt me shkaun!ai si i pari i shtetit e ka per detyre te ulet ne tavoline me mikun e armikun!
mos u beni aq naiva te flitni per cdonjerin qe ka 'folur' me nje shka sikur te jete ai nje idiot a ku t'a di une! a i din ti prapavijat e bisedes berisha-millosheviq?
a din per cfare eshte biseduar?
kollaj eshte te flitet si ja bojn ka tetova pi nkorna,ama e verteta eshte krejt ndryshe.per te arritur interesat e mia,une po qe nevoja edhe me bushin do ulesha ne tavoline e do qeshesha,por ti nuk ma din mllefin dhe urrejtjen qe kam per te!por te permbahesh nga nje aksion qe shkon ne dem te te gjitheve eshte nje cilesi shume me vlere,qe e cmoj shume.mu per ate ceshtje e cmoj Sali Berishen,dhe Partine Demokratike!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Ujqit e Bashkuar
Postuar nė: 03.02.2007, 04:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 5517
Bashkangjitur: 29.01.2007



Senatori_tet qka je tu fol shok jepem pergjigje konkrete pergjigjmu mos i ik pergjigjes,me u taku em milloshin ne kohen kur vlojke kosova po hajt me milloshin se ka qene kryetar,por me kriminelin serb Arkanin qfar takimi ka pas qfar funksioni ka pas Arkani hajt tregom ti,pastaj kur jane burgosur njerezit elevizjes Adem JAshari Zahir Pajaziti e shume shoke te tjere edhe qe jane pengu e levizjet e atehershme po ri bre mos me trego,edhe tregom a ki ndjenja kombetare ti bre shoq nese ski mos hun ne kta tema me debat gjeje ku e ki vendin...






























PM
Top
Cufi-89
Postuar nė: 20.01.2009, 16:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 53
Antari Nr: 19615
Bashkangjitur: 14.01.2009



PD PD PD
PM
Top
Alex
Postuar nė: 20.01.2009, 16:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008



PD ka bere dicka ndersa kjo tjetra as per vete as per neve.
PM
Top
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 20.01.2009, 16:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006



Te dyja partit kane bere per shqiperin kush me pak e kush me shume.. por me rendesi eshte qe jane kombetare dhe jane partit tona!


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
PiNKi
Postuar nė: 20.01.2009, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1936
Antari Nr: 19396
Bashkangjitur: 09.01.2009



S`kam shum njohuri per kto parti.! Per ate s`kam koment.


----------------------------------------
I perjashtuar nga forumi.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio