Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Futboll: Shqiperi-Maqedoni, Per cilin vend do te anoni Ju
Bagerri
Postuar nė: 01.02.2007, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Tė relaksohemi pak edhe me sport.

Me 7 shkurt luhet ndeshja futbollistike: Shqipėri-Maqedoni

Per cilin vend do te anoni Ju?

Thjesht jam kurioz tė marė mendimin e vizituesve tė www.studentet.info.
Pėr cilin shtet do tė anojnė shqiptarėt e Maqedonisė ?

A ka shqiptarė qė do tė bėjnė tifo pėr Maqedonin, kur dihet se sa shqiptare me ėndje thonė fjalė miradie pėr Pandevin apo lojtarėt tjerė shkie, kėnaqen duke e blerė ēdo ditė "Makedonski Sport?"-in dhe duke e lexuar.....
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 02.02.2007, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007te dyjat kapak...


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
melcheh
Postuar nė: 05.02.2007, 19:56
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007po valla tash me shqipnin pak ma shum
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 05.02.2007, 19:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Po te isha atje sigurisht qe do thoja te dyjat nga pak.


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 05.02.2007, 20:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Rrofish te dyja ma shum Shqipnija
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
melcheh
Postuar nė: 05.02.2007, 20:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007une diqka po e ndjej se ketu do te kishte fituar shqipria 2-1 me rezultat
PM
Top
simpson
Postuar nė: 06.02.2007, 03:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 62
Antari Nr: 5503
Bashkangjitur: 28.01.2007po ē'jane keta tifozlleke "te dyja nga pak?". Une personalisht jam 100% per Shqiperine dhe te them te drejten ende nuk me ka ndodhur ndonjehere te bej tifo per Maqedonine. Nuk ju kuptoj o shqiptare. A nuk e vereni se ky eshte nje reprezentacion sllav i cili ne vazhdimsi ua ka mbyllur deren shqiptareve. Per te qene pjese e reprezentacioni te Maqednise, shqiptari duhet te vrapoje neper fushe me flamurin sllavomaqedon, si qe veproi Artim Shaqiri. Perndryshe, te tjeret ftohet vetem per pak lojra ne reprezentacion, vetem sa t`u humb e drejta per te reprezantuar Shqiperin.

Viva Shqiperira 3-0.
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 06.02.2007, 08:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007hmmmm....nuk me befason aspak mendimi i : blerim-blero, MIRA_, melcheh dhe Senatori_TeT.
Per fate te keq ky eshte mentaliteti i yne. dmth shqiptaret anojne kush ma pak e kush me shume per shkiet...edhe ateher kur luajn me kombetaren tone shqiptare !!!!!!...e leje ma kur luajne me ndonje shtetet tjera.
Me thane te drejten une personalisht jam tetovar dhe ēdoher deri me tash kur ka luajt Maqedonia kam qene kunder dhe km 1001 arsye qe te jem kunder shkieve.
Ok....vazhdoni te anoni kah shkiet, vazhdoni te anoni per ata qe deri para 5 vitesh na kane vrare na kane maltretuar...
UNE PRPOZOJ DICKA.... NE RAST TE FITORES SE SHQIPERISE (PER TE CILEN AS QE DYSHOJ)..TE TUBOHEMI TE GJITHE NE QENDER TE TETOVES DHE TE FESTOJME FITOREN KUNDER SHKIEVE....JU LUTEM PER PERKRAHJE....
...BALLISTA, PLISA, SHFERCERA..KU JENI..SHKRUANI....
RROFT SHQIPERIA....POSHTE SHKIETTTTTT


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 06.02.2007, 09:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Bagerri e drejta e mendimit te lire eshte e drejte paresore,ketu behet fjale per sport dhe pse nuk me intereson aq teper sporti kam edhe une mendimin tim personal,per te cilin nuk duhet te justifikohem para te tjereve por aman pres qe edhe te respektohet ky mendim,pa pasur nevoje per ofendime apo paragjykime smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 06.02.2007, 09:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Ke te drejte nese edhe shkiet mendojne si ti....mirepo per fate te keq ato edhe ne futboll na diskrimojne duke mare ne ekip vetem nje lojtar shqiptar...
Keshtu qe nuk e di sa ja vlen te anohet nga shkiet e Maqedonise ne kete rast....dhe ne fund te fundit me trego se si do te ndjehesh ti kur para ndeshjes do te kendohet himni i Shqiperise dhe Maqedonise...
hmmm..ndoshta do ta belbezojsh ne vetvete himnin e shkieve....
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 06.02.2007, 10:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007nuk do kendoj as njerin as tjetrin,obligimet e teperta nuk me lene te merrem me sport apo dicka te tille,por kah ana tjeter nuk e shoh te rastit te justifikohem para ty apo dikujt tjeter smil3dbd4d4e4c4f2.gif Veprimet e Mia i justifikoj perpara Zotit smil3dbd4d4e4c4f2.gif Maqedonia nuk me intereson fare,Kombetarja shqiptare me kualitetin dhe lojat e shitura aq me pak,keshtu qe per asnjeren apo te dyjat nga pak smil3dbd4e398ff7b.gif
te thash pak me lart,paragjykimet leri menjane,nuk paragjykon Zoti,e na mbetet neve te paragjykojme per njeri tjetrin.
respektone mendimin e ndersjelle smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top
eros_77
Postuar nė: 06.02.2007, 10:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006Une jam adhurues i flakte i fudbollit besoni se jam shqiptare po kur eshte ne pyetje fudbolli gjegjsishte sporti lejeni politiken o njerze...Sporte edhe politike diference e madhe, un jam tifoze i maqedonise para nji viti isha ne shqipri ne nji ndeshje ku Shqipria luante me Greqine edhe besoni se Shqiptaret e shqiprise na llogaritnin maqedone kur zhdripnim prej autobusave me targa te shkupit Ej ja ariten maqedonet besoni edhe nuk ndjej asgje kombtare kur esht ne pyetje futbolli......
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 06.02.2007, 10:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Meqenese ti e paske kete forme te mendimit dhe perceptimit te gjerave....te preferoj qe mos te maresh pjese ne forum...vlen per: Senatori_TeT
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 06.02.2007, 10:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007eros_77 ...vazhdo te jesh tifoz i Maqedonise dhe te preferoj qe se bashku me Komitet dhe Vojvodet te shkojsh ta "festojsh" humbjen e neserme te Maqedonise.
"para nji viti isha ne shqipri ne nji ndeshje ku Shqipria luante me Greqine "...kjo eshte rene e kulluar..

Ndeshja Shqipėria - Greqia 2:1 eshte luajtur ne Tiranė, 4 shtator 2004...pra ka plot 2 vite e gjyse,,,
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 06.02.2007, 11:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007bagerri perkundrazi,te tillet qe bejne paragjykime per dike,dhe qe nuk respektojne mendimet e te tjereve duke fyer apo ofenduar ato,te tillet nuk kane vend ne forum... rregullorja e forumit thote se:" per postimet e vena jane pergjegjes vetem postuesit,dhe pritet nga te tjeret me postimet e vena te respektojne mendimet e ndersjella e te mos ofendojne fyejne apo paragjykojne qofte ne aspekt fetar,kombetar apo personal.regjistroni nick vetem nese jeni dakord me kete rregullore."
pershendetje te sinqerta


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio