Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Cilat turshija i pelqeni me shum
STOP
Postuar nė: 09.11.2008, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007Kjo teme eshte per te gjithe ju qe keni ngatruar Politiken me Turshi

P.S Turshija ka shije te lezetshme kurse Politika >...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008URL e fotografise: http://www.axfood.se/oliver_upload/upl536-Ajvar_300px.jpg


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 09.11.2008, 00:33
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Se do hapet kjo tem e turshiave se kam besu... smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Cka nuk ban vaki....smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Alvin i cilit prodhim asht,,,, smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
STOP
Postuar nė: 09.11.2008, 00:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007Po u detyrova ta hape nga se Turshin e perzim me Politik Prandaj ti qartesojm temat dhe e hapa ...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 00:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (BigLover84 @ 09.11.2008, 02:33)
Se do hapet kjo tem e turshiave se kam besu... smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Cka nuk ban vaki....smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Alvin i cilit prodhim asht,,,, smil3dbd4e5e7563a.gif

Nash-makedonski smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 00:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (STOP @ 09.11.2008, 02:35)
Po u detyrova ta hape nga se Turshin e perzim me Politik Prandaj ti qartesojm temat dhe e hapa ...

Se paske kuptu qellimin e turshise ne temen e politikes smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Aq degutante eshte politika te ne,sa une me qeelim e nderova kahjen e temes.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
hey
Postuar nė: 09.11.2008, 00:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 02:28)
URL e fotografise: http://www.axfood.se/oliver_upload/upl536-Ajvar_300px.jpg

Gjithashtu ene une si Alvini. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
P.S. STOP, ku e morre frymezimin per kete teme? A pse Alvini i permendi turshijat te nje teme tjeter??? hahahahhaaha
PM
Top
STOP
Postuar nė: 09.11.2008, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007Shum bukur e kuptova Alvin mirpo me te verte Ne filluam te luajm Me ndjenjat e te Aretsuarve ,prandaj nuk me pelqente ajo loje ok

Frymzimi ishte shum i thjesht Te jemi me serioze me tema serioze
PM
Top
hey
Postuar nė: 09.11.2008, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 02:37)
Se paske kuptu qellimin e turshise ne temen e politikes smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Aq degutante eshte politika te ne,sa une me qeelim e nderova kahjen e temes.

Raj rehat vllaj se shom majr e ke pas taj. Pjesa derrmuese e shqiptareve sėn e nxjerrin idaren e tyre edhe turshijat per shumicen jane naucna fantastika e leje mo ushqimet me luksoze. E cka bejne?? Prap merren me politike.
Hajt se shum mire e ke thene ti, e di se nuk e ke thene kot. Ne turshija s'kemi te hame e merremi me ata qe nonstop rrine neper hotele luksoze.
PM
Top
STOP
Postuar nė: 09.11.2008, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (hey @ 09.11.2008, 02:41)
Raj rehat vllaj se shom majr e ke pas taj. Pjesa derrmuese e shqiptareve sėn e nxjerrin idaren e tyre edhe turshijat per shumicen jane naucna fantastika e leje mo ushqimet me luksoze. E cka bejne?? Prap merren me politike.
Hajt se shum mire e ke thene ti, e di se nuk e ke thene kot. Ne turshija s'kemi te hame e merremi me ata qe nonstop rrine neper hotele luksoze.

O hey Ju perseri Politiken e bete Turshi ketu mundish ti te shprehish cka te pekqen me shum mos jep me shum komente nuk i ke ne vend te duhur
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 09.11.2008, 00:44
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 02:35)
Nash-makedonski smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ehhh derzhav smil3dbd4e5e7563a.gif E sheh more Alvin se jemi dicka? smil3dbd4e5e7563a.gif
--------------------------------------------------------------------------------

Shum mir STOP ja ke qellu me temen vec asht dasht me na tregu edhe si behen se shumica nuk din si me i ba kto Turshia.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
STOP
Postuar nė: 09.11.2008, 00:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (BigLover84 @ 09.11.2008, 02:44)
Ehhh derzhav smil3dbd4e5e7563a.gif E sheh more Alvin se jemi dicka? smil3dbd4e5e7563a.gif
--------------------------------------------------------------------------------

Shum mir STOP ja ke qellu me temen vec asht dasht me na tregu edhe si behen se shumica nuk din si me i ba kto Turshia.

hahahah prandaj un e hapa kete teme nga se edhe un sdi a disa veq me turshija u mershin prandaj mundem me na tregu ndonje recet
PM
Top
StartBismi
Postuar nė: 09.11.2008, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008 Citim (hey @ 09.11.2008, 02:37)
Gjithashtu ene une si Alvini. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
P.S. STOP, ku e morre frymezimin per kete teme? A pse Alvini i permendi turshijat te nje teme tjeter??? hahahahhaaha

Ej me ngadale, mos ma merni te drejten e Autorit, turshijat i permenda une.

Paramendo:

Jasht po bie bore, eshte ftohe. Mbrenda ne nje shtepi fshati eshte ndezur soba me dru

dhe dhoma eshte e ngrohet. Shtrohet sofra e ne sofer, groshe shqiptari me pastėrma nė

enė trualli, buke misri e ngrohet e reshkur mire, nje tas me turshi, nje spec djegese dhe

ajvar sipas deshires. Kurse ti, ti i uritur si ujk. Sa lezet, ēfare idile....ah

smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 09.11.2008, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Specin e kuq te Gllareves...


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
BigLover84
Postuar nė: 09.11.2008, 00:52
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007 Citim (StartBismi @ 09.11.2008, 02:47)
Ej me ngadale, mos ma merni te drejten e Autorit, turshijat i permenda une.

Paramendo:

Jasht po bie bore, eshte ftohe. Mbrenda ne nje shtepi fshati eshte ndezur soba me dru

dhe dhoma eshte e ngrohet. Shtrohet sofra e ne sofer, groshe shqiptari me pastėrma nė

enė trualli, buke misri e ngrohet e reshkur mire, nje tas me turshi, nje spec djegese dhe

ajvar sipas deshires. Kurse ti, ti i uritur si ujk. Sa lezet, ēfare idile....ah

smil3dbd4e5e7563a.gif

Kukuuuuu ska ma mir je ul kam kryq dhe han si me hanger ne Restaurant...nga speci djejs te dalin lotet smil3dbd4e02c5440.gif kuku s'ka ma mir.

Neser per dark shkova ne xherm.... smil3dbd4e5e7563a.gif A vjen Alvin.... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ja sofra ma e mir...

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio