Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Cilat turshija i pelqeni me shum
nizari86
Postuar nė: 09.11.2008, 00:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (StartBismi @ 09.11.2008, 02:47)
Paramendo:

Jasht po bie bore, eshte ftohe. Mbrenda ne nje shtepi fshati eshte ndezur soba me dru

dhe dhoma eshte e ngrohet. Shtrohet sofra e ne sofer, groshe shqiptari me pastėrma nė

enė trualli, buke misri e ngrohet e reshkur mire, nje tas me turshi, nje spec djegese dhe

ajvar sipas deshires. Kurse ti, ti i uritur si ujk. Sa lezet, ēfare idile....ah

smil3dbd4e5e7563a.gif

ej un shkova pak te frigoriferi t sho dicka per t henger se ma ke cu lakmin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
hey
Postuar nė: 09.11.2008, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (BigLover84 @ 09.11.2008, 02:52)
Kukuuuuu ska ma mir je ul kam kryq dhe han si me hanger ne Restaurant...nga speci djejs te dalin lotet smil3dbd4e02c5440.gif kuku s'ka ma mir.

Neser per dark shkova ne xherm.... smil3dbd4e5e7563a.gif A vjen Alvin.... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ja sofra ma e mir...

Hahahaha BigLover84, ketyne qe i ke nxjerre ne kete foto ua ... familjen keshtu po spisok od A do ZH. Si derra me duken keta idiote.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (nizari86 @ 09.11.2008, 02:55)
ej un shkova pak te frigoriferi t sho dicka per t henger se ma ke cu lakmin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Une tash sa u ktheva nga frigorifer!!!

Hajvar hengra,dhe speca me xhize kosi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 09.11.2008, 00:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Lakrat turshiii te knaqin ska me to hic ani ma rasojii ilaq eshte smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 09.11.2008, 01:06
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008oooo cfar teme, hahah hahah
Une i kam qef do "speca te pegllat" u thon... cfar nuk u kujtohet edhe grave bre...


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
panter
Postuar nė: 09.11.2008, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 276
Antari Nr: 15086
Bashkangjitur: 19.04.2008Turshine me krastaveca te vogla-kornishoni u than.I du shum.
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 09.11.2008, 01:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 02:56)
Une tash sa u ktheva nga frigorifer!!!

Hajvar hengra,dhe speca me xhize kosi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4d75edb5e.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif sa me vjen inati se un nuk kam pregadit hajvar per ket dimen
ama speca edhe turshi kam sa te dush smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
StartBismi
Postuar nė: 09.11.2008, 01:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Une pak me pare hangra nji tas me Jufka, dhe dy copa buke me ajvar.
O forumista, hani e pini se ju duhet energji per ti shprehur mendimet ne forum...se ky forum na eshte be "Zarazė" aty na rin mendja...pastaj edhe vikend....?
Veē mos i permendni politiēaret se na e prishni disponimin....hehehe

Ky postim ėshtė ndryshuar nga StartBismi nė 09.11.2008, 01:34
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 01:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (StartBismi @ 09.11.2008, 03:33)

O forumista, hani e pini se ju duhet energji per ti shprehur mendimet ne forum...se ky forum na eshte be "Zarazė" aty na rin mendja...pastaj edhe vikend....?

Ama ,,zaraze,, edhe ate me brina smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 09.11.2008, 01:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007abe ju i kini ngatrau shumarin me ushtarin

e keni hap temen per torshija a i keni postu hajvarat...

hajvari nuk eshte turshij...


eve edna cernagorska tursija....

URL e fotografise: http://www.prehrana-varazdin.com/PROIZVODI/POPUP/TURSIJA_MARINIRANO_POVRCE_TRI_KANTICE.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 01:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Ulqinaku @ 09.11.2008, 03:44)
abe ju i kini ngatrau shumarin me ushtarin

e keni hap temen per torshija a i keni postu hajvarat...

hajvari nuk eshte turshij...


eve edna cernagorska tursija....

URL e fotografise: http://www.prehrana-varazdin.com/PROIZVODI/POPUP/TURSIJA_MARINIRANO_POVRCE_TRI_KANTICE.jpg

A e dish me xhi shkon kjo turshi smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 09.11.2008, 02:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 03:49)
A e dish me xhi shkon kjo turshi smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

ahoo e dij me dhallt te tharet
ni pjat xhiz ene ni buk shpaje

aw aw aw

amo ashtau xhi mendojsh taj me at une sun e coj

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 02:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Ulqinaku @ 09.11.2008, 04:00)

amo ashtau xhi mendojsh taj me at une sun e coj

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Da e cojsh...kur de hunxhena deni dit te di smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Ma i madh jam,nuk ma prejshish qejfin smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 09.11.2008, 02:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (alvin @ 09.11.2008, 04:02)
Da e cojsh...kur de hunxhena deni dit te di smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Ma i madh jam,nuk ma prejshish qejfin smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

une jam rajt ne Ulqin kete gjo ta kam kallxau

shaum e kam qu me ni vaket

si cernagorcit mooo

gjithe diten fli gjithe nate ...

amo nuk kishte hajr

nuk kishte xho pi asaj....

ma majr me dhallt ngjoje Ulqnakun taj

ma shaum dja shohish hajrin....

ce ni dhallt (amo shteta se eshte i zi amo paramendoje tbardh) smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 09.11.2008, 02:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Ulqinaku @ 09.11.2008, 04:04)

amo nuk kishte hajr

nuk kishte xho pi asaj....

ma majr me dhallt ngjoje Ulqnakun taj

ma shaum dja shohish hajrin....

ce ni dhallt (amo shteta se eshte i zi amo paramendoje tbardh) smil3dbd4e4c2e742.gif

Lene be dhalltin...po 2 case ne shkodi smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio