Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Profat - Tezgaxhi, ata qe ligjerojne ne disa universitete
shkembi
Postuar nė: 10.11.2008, 10:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 406
Antari Nr: 16510
Bashkangjitur: 22.07.2008Kohet e fundit kemi disa profa qe ligjerojne ne 4-5 universitete private-shteterore.

E hapa kete teme, te debatojme ne pergjithesi, sa jane kualitativ keta PROFA-TEZGAXHINJ.

Pervec ne MK, ky fenomen po perhapet edhe ne Kosove edhe ne Shqiperi.

Si arrijne keta profa tia dalin gjithe ketyre angazhimeve. smil3dbd4e29bbcc7.gif
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 10.11.2008, 11:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2764
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008.......................

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Per@ndorj@ nė 10.11.2008, 15:38


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
transparenti21
Postuar nė: 10.11.2008, 12:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (Per@ndorj@ @ 10.11.2008, 13:58)
Ne kto vende ce i permende ti ende nuk eshte arrit standardi jetsor ce te paguhet me shum aftesia trurore se fuqia puntore ... dhe kjo ben ce deri sa te arrihet ky standard profesoret te mirren edhe me pune tjera ngase nuk ju shgperblehet ashtu sic duhet puna ce bejn ...

phuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ama mendim...
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.11.2008, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Ndoshta ne private ja arrin tja dalin se skan qare, plus edhe rroga e mire pse jo , ndersa obligimin qe e kane kundrejt universitetit shteteror e kryejne shkel e shko, sju behet vone pse here vine per ti mbajtur ligj. here jo.


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
shkembi
Postuar nė: 10.11.2008, 12:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 406
Antari Nr: 16510
Bashkangjitur: 22.07.2008me falni po disi spo ju kuptoj fort komentet qe i keni dhan.

Une e kam fjalen per ata profa qe punojne ne me shume fakultete (dmth ne kete kuptim e kam shkrujt tezgaxhi).

Si mendoni, spari fizikisht a mund me ia dal, pastaj kontakti me studentet, konsultimet.........
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 10.11.2008, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006o shkembi po ti shihe se fmij jan kto diskutantet...
PM
Top
shkembi
Postuar nė: 10.11.2008, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 406
Antari Nr: 16510
Bashkangjitur: 22.07.2008PO I POSTOJ DISA ORARE TE LIGJERATAVE, TE NJE UNIVERSITETI DHE SHIKONI VET SE TE DISA JAN CAKTU LIGJERATA NE TE NJEJTAT TERMINE NE DY QYTETE, psh PRISHTINE DHE GJILAN.
SI DO JEN PROFAT PREZENT NE TE NJETJTEN KOHE NE DY QYTETE? smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

---------------------


Orari i Legjeratave pėr qendren nė GjilanFAKULTETI EKONOMIK MENAXHMENT DHE INFORMATIKĖ VITI II-rė
Grupi 1

Fakulteti viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik
men./info. 2 1 e enjte 16:30-19:30 4 Menaxhment Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e enjte 18:00-21:00 6 Biznesi I vogel dhe I mesem Doc.Dr.Petrit Polluzhani Mr.Sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e shtunė 14:00-17:00 6 Merketing I Mr.Nehat Ramadani obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e enjte 17:00-20:00 2 Informatika e biznesit Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e premte 14:00-17:00 2 Makroekonomi II Dr.Ardiana Gashi zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e merkurė 14:00-17:00 2 Integrimet ekonomike evropiane Prof.Dr.Nasir Selimi
Mr.Sc.Safet Gėrgjaliu zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e martė 14:00-17:00 4 Gjuhė Angleze III Dr.Abdulla Karjagdiu Mr.Ismet Bujupaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 1 e hėnė 15:00-17:00 2 Kontabiliteti financiar Dr.Rrustem Asllanaj Ass.Veton Zeqiraj zgjedhore 3+1

FAKULTETI EKONOMIK MENAXHMENT DHE INFORMATIKĖ VITI II-rė
Grupi 2

Fakulteti viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik
men./info. 2 2 e enjte 16:30-19:30 4 Menaxhment Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e enjte 18:00-21:00 6 Biznesi I vogel dhe I mesem Doc.Dr.Petrit Polluzhani Mr.Sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e shtunė 17:00-20:00 6 Merketing I Mr.Nehat Ramadani obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e enjte 17:00-20:00 2 Informatika e biznesit Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e premte 17:00-20:00 2 Makroekonomi II Dr.Ardiana Gashi zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e merkurė 17:00-20:00 2 Integrimet ekonomike evropiane Prof.Dr.Nasir Selimi
Mr.Sc.Safet Gėrgjaliu zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e martė 17:00-21:00 4 Gjuhė Angleze III Dr.Abdulla Karjagdiu Mr.Ismet Bujupaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 2 2 e hėnė 17:00-19:00 2 Kontabiliteti financiar Dr.Rrustem Asllanaj Ass.Veton Zeqiraj zgjedhore 3+1

FAKULTETI EKONOMIK MENAXHMENT DHE INFORMATIKĖ VITI III-rė
Grupi 1

Fakulteti viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik
men./info. 3 1 e enjte 18:00-21:00 2 Menaxhmenti i projektit Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e enjte 16:30-19:30 6 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.Sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e premte 17:00-20:00 6 Menaxhmenti strategjik Dr.Bedri Drini obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e shtunė 9:00-12:00 2 Menaxhmenti I bazave e te dhenave Dr.Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e merkurė 17:00-20:00 2 Tregu financiar dhe institucionet financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.Sc.Driton Balaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e shtunė 12:00-15:00 2 Analiza dhe pasqyra financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 1 e martė 14:00-17:00 4 Gjuhė Angleze III Dr.Abdulla Karjagdiu Mr.Ismet Bujupaj zgjedhore 3+1FAKULTETI EKONOMIK MENAXHMENT DHE INFORMATIKĖ VITI III-rė
Grupi 2

Fakulteti viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik
men./info. 3 2 e enjte 18:00-21:00 2 Menaxhmenti i projektit Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e enjte 16:30-19:30 6 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.Sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e premte 17:00-20:00 6 Menaxhmenti strategjik Dr.Bedri Drini obligative 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e shtunė 9:00-12:00 2 Menaxhmenti I bazave e te dhenave Dr.Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e merkurė 17:00-20:00 2 Tregu financiar dhe institucionet financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.Sc.Driton Balaj zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e shtunė 15:00-18:00 2 Analiza dhe pasqyra financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli zgjedhore 3+1
Ekonomik
men./info. 3 2 e martė 17:00-21:00 4 Gjuhė Angleze III Dr.Abdulla Karjagdiu Mr.Ismet Bujupaj zgjedhore-----------------------------------------------------

Orari i Legjeratave pėr Prishtinė


FAKULTETI EKONOMIK VITI II-tė BANKA DHE FINANCA
Grupi 1

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E hėnė 09:00 - 12:00 1 Financa Prof.Dr.Agim Paca obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E enjte 13:00 - 16:00 1 Makroekonomia II Prof.Ass.Dr.Ardiana Gashi obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E premte 14:00 - 17:00 7 Kontabiliteti Financiar Prof.Ass.Dr.Rrustem Asllani obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E martė 14:00 - 17:00 7 Integrimet ekonomike evropiane Doc.Dr.Nasir Selimi Prof.Dr.Besim Beqaj obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E premte 09:00 - 12:00 1 Informatikė e biznesit Prof.Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E mėrkurė 14:00 - 17:00 1 Ndėrrmarrėsia dhe menaxhimi I Biznesit tė vogėl dhe tė mesėm Doc.Dr.Petrit Pollozhani Mr.sc.Besnik Krasniqi zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E martė 09:00 - 12:00 2 Menaxhment Prof.Dr.Enver Kutllovci zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 1 E shtunė 09:00 - 12:00 7 Gjuhė angleze III Prof.Ass.Dr.Marika Butskhridze zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr Nasir Selimi do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 18 dhe 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.i I(parė), do tė mbahen prej orės 14:00 -17:00. Salla nr.4

FAKULTETI EKONOMIK VITI II-tė BANKA DHE FINANCA
Grupi 2

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E hėnė 17:00 - 20:00 7 Financa Prof.Dr.Agim Paca obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E enjte 17:00 - 20:00 1 Makroekonomia II Prof.Ass.Dr.Ardiana Gashi obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E premte 17:00 - 20:00 7 Kontabiliteti Financiar Prof.Ass.Dr.Rrustem Asllani obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E martė 17:00 - 20:00 7 Integrimet ekonomike evropiane Doc.Dr.Nasir Selimi Prof.Dr.Besim Beqaj obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E hėnė 17:00 - 20:00 8 Informatikė e biznesit Prof.Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E mėrkurė 17:00 - 20:00 1 Ndėrrmarrėsia dhe menaxhimi I Biznesit tė vogėl dhe tė mesėm Doc.Dr.Petrit Pollozhani Mr.sc.Besnik Krasniqi zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E martė 17:00 - 20:00 1 Menaxhment Prof.Dr.Enver Kutllovci zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 2 2 E shtunė 17:00 - 20:00 7 Gjuhė angleze III Prof.Ass.Dr.Marika Butskhridze zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr Nasir Selimi do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 18 dhe 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.tė II(dytė), do tė mbahen prej orės 17:00 -20:00. Salla nr.4FAKULTETI EKONOMIK VITI II-tė MENAXHMENT DHE INFORMATIK
Grupi 1

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E martė 09:00 - 12:00 2 Menaxhment Prof.Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E mėrkurė 14:00 - 17:00 1 Ndėrrmarrėsia dhe menaxhimi I Biznesit tė vogėl dhe tė mesėm Doc.Dr.Petrit Pollozhani Mr.sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E enjte 14:00 - 17:00 5 Marketing I Doc.Dr.Naser Raimi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E premte 09:00 - 12:00 1 Informatikė e biznesit Prof.Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E enjte 13:00 - 16:00 1 Makroekonomia II Prof.Ass.Dr.Ardiana Gashi zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E premte 14:00 - 17:00 7 Kontabilitet financiar Prof.Ass.Dr.Rrustem Asllani zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E martė 14:00 - 17:00 7 Integrimet ekonomike evropiane Doc.Dr.Nasir Selimi Prof.Dr.Besim Beqaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 1 E shtunė 09:00 - 12:00 7 Gjuhė angleze III Prof.Ass.Dr.Marika Butskhridze zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr Nasir Selimi do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 18 dhe 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.i I(parė), do tė mbahen prej orės 14:00 -17:00. Salla nr.4FAKULTETI EKONOMIK VITI II-tė MENAXHMENT DHE INFORMATIK
Grupi 2

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E martė 17:00 - 20:00 1 Menaxhment Prof.Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E mėrkurė 17:00 - 20:00 1 Ndėrrmarrėsia dhe menaxhimi I Biznesit tė vogėl dhe tė mesėm Doc.Dr.Petrit Pollozhani Mr.sc.Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E enjte 17:00 - 20:00 5 Marketing I Doc.Dr.Naser Raimi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E hėnė 17:00 - 20:00 8 Informatikė e biznesit Prof.Dr.Ramė Likaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E enjte 17:00 - 20:00 1 Makroekonomia II Prof.Ass.Dr.Ardiana Gashi zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E premte 17:00 - 20:00 7 Kontabilitet financiar Prof.Ass.Dr.Rrustem Asllani zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E martė 17:00 - 20:00 7 Integrimet ekonomike evropiane Doc.Dr.Nasir Selimi Prof.Dr.Besim Beqaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 2 2 E shtunė 17:00 - 20:00 7 Gjuhė angleze III Prof.Ass.Dr.Marika Butskhridze zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr Nasir Selimi do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 18 dhe 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.tė II(dytė), do tė mbahen prej orės 17:00 -20:00. Salla nr.4FAKULTETI EKONOMIK VITI III -tė BANKA DHE FINANCA
Grupi 1

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E enjte 09:00 - 12:00 1 Banka dhe afarizėm bankar Prof.Dr.Agim Paca Mr.sc.Lumnije Thaēi obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E premte 13:00 - 16:00 1 Tregu financiar dhe instituc.financ. Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.sc.Driton Balaj obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E hėnė 13:00 - 16:00 1 Analiza e pasqyrave financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E martė 14:00 - 17:00 1 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.sc.Besnik Krasniqi zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E mėrkurė 14:30 - 17:30 8 Menaxhimi i bazave tė tė dhėnave Prof.Dr Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E enjte 14:00 - 17:00 7 Menaxhment Stratexhik Prof.Ass.Dr.Bedri Drini zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 1 E mėrkurė 12:00 - 15:00 5 Vetqeverisje Lokale Doc.Dr.Fadil Zendeli Mr.sc.Hysni Bajrami zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr.Fadil Zendeli do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.i I(parė), do tė mbahen prej orės 14:00 -17:00. Salla nr.9FAKULTETI EKONOMIK VITI III -tė BANKA DHE FINANCA
Grupi 2

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E enjte 17:00 - 20:00 2 Banka dhe afarizėm bankar Prof.Dr.Agim Paca Mr.sc.Lumnije Thaēi obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E premte 17:00 - 20:00 1 Tregu financiar dhe instituc.financ. Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.sc.Driton Balaj obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E hėnė 17:00 - 20:00 1 Analiza e pasqyrave financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli obligative 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E martė 17:00 - 20:00 5 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.sc.Besnik Krasniqi zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E mėrkurė 17:30 - 20:30 8 Menaxhimi i bazave tė tė dhėnave Prof.Dr Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E enjte 17:00 - 20:00 7 Menaxhment Stratexhik Prof.Ass.Dr.Bedri Drini zgjedhore 3+1
Ekonomik Banka,Financa 3 2 E hėnė 17:00 - 20:00 10 Vetqeverisje Lokale Doc.Dr.Fadil Zendeli Mr.sc.Hysni Bajrami zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr.Fadil Zendeli do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.tė II(dytė), do tė mbahen prej orės 17:00 -20:00. Salla nr.9.FAKULTETI EKONOMIK VITI III -tė MENAXHMENT DHE INFORMATIK
Grupi 1

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E enjte 14:00 - 17:00 7 Menaxhment Stratexhik Prof.Ass.Dr.Bedri Drini obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E martė 14:00 - 17:00 1 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.sc Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E mėrkurė 14:00 - 17:00 4 Menaxhment i projekteve Prof.Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E mėrkurė 14:30 - 17:30 8 Menaxhimi i bazave tė tė dhėnave Prof.Dr.Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E premte 13:00 - 16:00 1 Tregu financiar dhe instituc.financ. Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.sc.Driton Balaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E hėnė 13:00 - 16:00 1 Analiza e pasqyrave financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 1 E mėrkurė 12:00 - 15:00 5 Vetqeverisje Lokale Doc.Dr.Fadil Zendeli Mr.sc.Hysni Bajrami zgjedhore 3+1

Vėrejtje: Ligjėratat nga Doc.Dr.Fadil Zendeli do tė mbahen kėtyre ditėve: mė, 25.10.2008; mė, 08 dhe 15.11.2008; mė 06 dhe 13.12.2008; mė, 03 dhe 08.01.2009.
Ligjėratat e Gr.i I(parė), do tė mbahen prej orės 14:00 -17:00. Salla nr.9FAKULTETI EKONOMIK VITI III -tė MENAXHMENT DHE INFORMATIK
Grupi 2

viti grupi dita ora salla Lėnda Profesori oblig / zgjedh Nr.i orėve
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E enjte 17:00 - 20:00 7 Menaxhment Stratexhik Prof.Ass.Dr.Bedri Drini obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E martė 17:00 - 20:00 5 Teoria dhe metodat e vendosjes Mr.sc Besnik Krasniqi obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E mėrkurė 17:00 - 20:00 4 Menaxhment i projekteve Prof.Dr.Enver Kutllovci obligative 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E mėrkurė 17:30 - 20:30 8 Menaxhimi i bazave tė tė dhėnave Prof.Dr.Edmond Beqiri zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E premte 17:00 - 20:00 1 Tregu financiar dhe instituc.financ. Doc.Dr.Rufi Osmani Mr.sc.Driton Balaj zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E hėnė 17:00 - 20:00 1 Analiza e pasqyrave financiare Doc.Dr.Rufi Osmani Prof.Dr.Hysen Ismajli zgjedhore 3+1
Ekonomik Menaxh dhe Infor 3 2 E hėnė 17:00 - 20:00 10 Vetqeverisje Lokale Doc.Dr.Fadil Zendeli Mr.sc.Hysni Bajrami zgjedhore 3+1


PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.11.2008, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008hajt pra ti i rrituri jepna nje koment qe ja vlene.........


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 10.11.2008, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006majer ini kshau rahat...xhi ka xhi ska... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
shkembi
Postuar nė: 10.11.2008, 13:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 406
Antari Nr: 16510
Bashkangjitur: 22.07.2008Me falni, e harrova edhe nje qender te ketij universiteti:

Orari i Legjeratave pėr qendren nė MitrovicėFAKULTETI EKONOMIK BANKA DHE FINANCA VITI II-rė


Lėnda Fakulteti Viti Dita Ora oblig / zgjedh Profesori salla Nr.i orėve
Financa ekon.Bank.Financ II e premtė 18:00-21:00 Obligative Dr.sc. Bedri Peci 3 3+1
Makroekonomi ekon.Bank.Financ II e martė 17:00-20:00 Obligative Dr.sc. Ardiana Gashi 3 3+1
Integrimet ekonomike europiane ekon.Bank.Financ II e hėnė 17:00-20:00 Obligative Dr.sc. Besim Beqaj Mr.sc Safet Gėrxhaliu 3 3+1
Kontabilitet Financiar ekon.Bank.Financ II e shtunė 10:00-13:00 Obligative Dr.sc Rrustem Asllani Mr.sc.Fahredin Berisha 1 3+1
Ndermarsia dhe menaxhimi i BMV ekon.Bank.Financ II e shtunė 10:00-13:00 Zgjedhore Mr.sc Venet Shala 2 3+1
Marketing I ekon.Bank.Financ II e enjte 09:00-12:00 Zgjedhore Dr.sc Naser Raimi 2 3+1
Informatikė e biznesit ekon.Bank.Financ II e enjte 14:30-17:30 Zgjedhore Dr.sc Ramė Likaj 4 3+1
Gjuhė angleze III ekon.Bank.Financ II e hėnė 12:00-15:00 Zgjedhore Mr.sc.Ismet Bujupaj 4 3+1

FAKULTETI EKONOMIK BANKA DHE FINANCA VITI III-rė

Lėnda Fakulteti Viti Dita Ora oblig / zgjedh Profesori salla Nr.i orėve
Banka dhe afarizmi bankar ekon.Bank.Financ III e hėnė 13:00-16:00 Obligative Dr.sc Agim Paca 3 3+1
Tregu financiar dhe instit.financiar ekon.Bank.Financ III e mėrkurė 17:00-20:00 Obligative Dr.sc Rufi Osmani Mr.sc.Driton Balaj 4 3+1
Analiza e pasqyrave financiare ekon.Bank.Financ III Obligative Dr.sc 3+1
Politika Kriminale ekon.Bank.Financ III e enjte 09:00-12:00 Zgjedhore prof.ass.Dr.Kolė Krasniqi 4 3+1
Menaxhment i projekteve ekon.Bank.Financ III e premtė 17:00-20:00 Zgjedhore Dr.sc Bedri Ademi 4 3+1
Studime Evropiane ekon.Bank.Financ III e hėnė 10:00-13:00 Zgjedhore Dr.sc Arif Riza 2 3+1
Teoria dhe metoda e vendosjes ekon.Bank.Financ III e shtunė 10:00-13:00 Zgjedhore Mr.sc Besnik Krasniqi 4 3+1

PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 10.11.2008, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (Essa @ 10.11.2008, 15:03)
hajt pra ti i rrituri jepna nje koment qe ja vlene.........

oj essa mos se me dhen une koment taj do e ngatrojsh deren me dritaren ene mazalla ka sajt donisend po ngaterohesh ene e cet pi struje frizhiderin... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.11.2008, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Shume e thjesht ne ato private shkojne vete ndersa ne ato shteterore i dergojne asistentat..........


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.11.2008, 13:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (transparenti21 @ 10.11.2008, 15:06)
oj essa mos se me dhen une koment taj do e ngatrojsh deren me dritaren ene mazalla ka sajt donisend po ngaterohesh ene e cet pi struje frizhiderin... smil3dbd4dbc14f3f.gif

mos ta nin ty per ate pune ...............veq jep ti komente se me te vertet kemi nevoj per komente te te rriturve

ps shume pak e kuptoj theksin e maqedonasve


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 10.11.2008, 13:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (Essa @ 10.11.2008, 15:09)
mos ta nin ty per ate pune ...............veq jep ti komente se me te vertet kemi nevoj per komente te te rriturve

ps shume pak e kuptoj theksin e maqedonasve

a kije mastika shko blej ha doni mastik ene do e kuptojsh... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 10.11.2008, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008transparent ti me keto komnete po e vertetton se ti qenke ktu i "rrituri"


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio