Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nga 20 Euro tani 50 Euro marrja e diplomes ne UEJL
Njomza_22
Postuar nė: 02.02.2007, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Nga 20 euro tani eshte bere 50 euro marja e kartonit te DIPLOMES ne UEJL!!!!!
30 Euro drejt per se drejti ne Xhep te ndonjerit:
ALEJDIN ABAZI, ABDYLMENAF BEXHETI, ZAMIR DIKA apo XHEVAHIR MEMETI
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 06.02.2007, 21:12
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006te gjithe se bashku xhanem, te gjithe vjedhin... cdo gje po shtrejtohet aty ne Universitet dhe shpeshhere te vjen te mendosh se je ne ndonje biznes qender. Me shume kafene ka se amfiteater


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 16.02.2007, 18:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Cusack, 2 me 2 jane: Dy kafene dhe dy amifeatra :)

PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 16.02.2007, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (Njomza_22 @ 02.02.2007, 15:26)
Nga 20 euro tani eshte bere 50 euro marja e kartonit te DIPLOMES ne UEJL!!!!!
30 Euro drejt per se drejti ne Xhep te ndonjerit:
ALEJDIN ABAZI, ABDYLMENAF BEXHETI, ZAMIR DIKA apo XHEVAHIR MEMETI


Shka spo ndegjon njeri, keta nuk kan pike meshire, nuk mundohen qe studenteve me ja ba sa me leht studimet por vetem kshirin se si me i hip qmimet me te veret eshte shum tmerr edhe keto po me doket po shkojn me standartet.


A nuk po e shohin se ne cfar krize ekonomike jemi por ata vetem e vetem po e shiqoj esapin e vet pra biznisin e vet nga 20 ne 50 mas nje viti e bajn nga 50 ne 80 e keshtu me radh brravo rektori i UEJL-it edhe ky eshte nje nder perparimet e tua shkencore.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 19.02.2007, 17:29
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Gazetari @ 16.02.2007, 18:05)
Cusack, 2 me 2 jane: Dy kafene dhe dy amifeatra :)

Por me disbalans te madh frekuentuesish. Me shume studente ke ne dy kafenete se sa ne dy amfiteatrot. Ky s'eshte faji i Universitetit (dakord) por eshte i studenteve, por megjithate me duket se UEJL duhet te shohe mire keto veprime ne te ardhmen, sepse po e shnderron ne Biznes Qender nje Institucion qe eshte ngritur mbi Balte!

Ne nje rast, nje dekane ne UEJL me tha se kete Univerzitet e kane ngritur mbi balte (duke aluduar ne vendndodhjen e UEJL-se ku me heret kane qene toka te mbjellura me kultura bujqesore).

Me duket se po i rikthehet balta UEJL-se dhe tani do i hakmerret!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 19.02.2007, 17:36
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Ne USHT deri tash kane qene 50 euro sepse vet e kam pagu aq dhe 50 euro pdeshe me e mar certifikaten e notave behen 100 por un vetemdiplomen ekam mar certifikate jo.

keshtuqe cmimi i njejte eshte


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
shkembi
Postuar nė: 20.10.2008, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 406
Antari Nr: 16510
Bashkangjitur: 22.07.2008A ka ndokush informate se sa kushton aktualisht diploma?
PM
Top
cati2007
Postuar nė: 20.10.2008, 19:15
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 18035
Bashkangjitur: 20.10.2008A keni ndonj informate se a vlen kjo per studentet qe kane diplomuar me heret por ende skan mare diplomat?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio