Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Puthje per anetaret e forumit"...
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 11:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006Ketu do pershendesim anetaret me nga nje puthje...
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 11:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006puthje per gjith ato qe do shkruajn pas meje...
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 17.11.2008, 11:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008kisses per te gjith dhe mire se ju gjeta perseri


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 11:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (sweetgirl @ 17.11.2008, 13:19)
kisses per te gjith dhe mire se ju gjeta perseri

kiss edhe per ti edhe mire se na erdhe perseri...

ama duhet te sish se ka shum ndrishime ne forum... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
bigori
Postuar nė: 17.11.2008, 11:25
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 17332
Bashkangjitur: 15.09.2008per te gjith antaret
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 17.11.2008, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008si prsh cfar jan ato ndryshime se skam qen qe moti ketu....


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 11:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (sweetgirl @ 17.11.2008, 13:27)
si prsh cfar jan ato ndryshime se skam qen qe moti ketu....

90 % te veteranev nuk i ke me, tash ke nje grumbull fmijsh te degjenerum qe 2 lidhje skan me boten firtuele e kshu me radhe...
PM
Top
sweetgirl
Postuar nė: 17.11.2008, 11:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 724
Antari Nr: 12756
Bashkangjitur: 13.01.2008upppss po haj e kthejm ne perseri ne gjendjen normale... po ti a me mban mend a sepse un qe moti nuk kam replikuar ketu sepse po me nxjernin jasht nervave disa po cilet nga enetaret jane akoma ketu...


----------------------------------------
Scared of my comeback here?hihi who cares
PMMSN
Top
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 11:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (sweetgirl @ 17.11.2008, 13:32)
upppss po haj e kthejm ne perseri ne gjendjen normale... po ti a me mban mend a sepse un qe moti nuk kam replikuar ketu sepse po me nxjernin jasht nervave disa po cilet nga enetaret jane akoma ketu...

ti numeroj ato qe jan largu:


e disa te tjere, dmth nga veteranet ke fato1, shkupjanen edhe striderin e ke nga ato qe eshte kthyer serisht...
PM
Top
juristi19
Postuar nė: 17.11.2008, 11:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 947
Antari Nr: 13517
Bashkangjitur: 08.02.2008shume free po i jepki puthjet de!apo mos jane te shku me lirrim e u ka rra cmimi.
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 17.11.2008, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007Mpuq


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
mod3
Postuar nė: 17.11.2008, 13:06
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 48
Antari Nr: 15605
Bashkangjitur: 19.05.2008I PUTH forttttt gjith atat ISH antart e forumit qe u martun ksaj vere dhe ju uroj cdo te mir ne te ardhmend zoti ju ndihmoft kopjeve te reja ciaoo :)
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Painkiller
Postuar nė: 17.11.2008, 13:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (sweetgirl @ 17.11.2008, 13:32)
upppss po haj e kthejm ne perseri ne gjendjen normale... po ti a me mban mend a sepse un qe moti nuk kam replikuar ketu sepse po me nxjernin jasht nervave disa po cilet nga enetaret jane akoma ketu...

kush per shembull???

puthje per te gjithe


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
transparenti21
Postuar nė: 17.11.2008, 13:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006 Citim (mod3 @ 17.11.2008, 15:06)
I PUTH forttttt gjith atat ISH antart e forumit qe u martun ksaj vere dhe ju uroj cdo te mir ne te ardhmend zoti ju ndihmoft kopjeve te reja ciaoo :)

kishte edhe te tille a...
PM
Top
TeToVa-BoY
Postuar nė: 17.11.2008, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 15381
Bashkangjitur: 07.05.2008Kiss per te gjith aot xhi me kan munej
hehe


----------------------------------------
PaSuRiA Ta PriSh JeTeN //
VarFNia E BoN TNjejTeN //
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio