Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pse burri i "frigohet" grues
Frenki
Postuar nė: 17.11.2008, 18:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008ju lutem mos dilni prej teme.
nese doni te kercenoni njeri tjetrin shkruni ne privat....


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Essa
Postuar nė: 17.11.2008, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008ncncncn................per qfare frikash bre po folni, e pse me ju frikesu burri gruas e gruaja burrit,ska arsye me ju fikesu, pse me pas njeriu prej njeriut firke,duket te frikohemi vetem nga Zoti nga askush ttjeter, normalisht qe forc me te madhe kane meshkujt ajo dihet porkete forc Zoti sjau dha per me e ushtru kundrejt gruas.


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 18.11.2008, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008ka frige mos ja vendoje drynin......


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
toka
Postuar nė: 18.11.2008, 02:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Sepse burri eshte burec dhe gruaja thjesht Budalle..

Nuk EGZISTO DASHURRI ne at c***..

Sa e di une na jena ktu per te diskutuar per tema te lira dhe ti kshyrim mendimet e njeri tjetrit.. e jo te ofendohemi.

RESPEKT PAK NDAJ EMRIT TE FAQES DHE TE VETES SI STUDENT.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 18.11.2008, 03:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (_burberry @ 17.11.2008, 20:15)
Pse burri i "frigohet" grues, ndonese burri eshte me i "forti"!!!???

kush te tha more se burri i frigohet gruas...

nncncncn po kursem mos haje badihava qytek.
nuk hahet dajak pa sebep prandaj i tutet.


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Diellza
Postuar nė: 18.11.2008, 09:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008Nuk ka nevoj te frigohet personi i jetes prej meje, po as un prej tij na nevojitet vetem shume respekt mes nesh.Ai si burr e ka vendin e tij dhe un si grua vendin tim secili le te meret me punen e tij.Ai nuk frigohet prej meje se nuk ka nevoj.
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 18.11.2008, 09:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (Essa @ 18.11.2008, 01:43)
ncncncn................per qfare frikash bre po folni, e pse me ju frikesu burri gruas e gruaja burrit,ska arsye me ju fikesu, pse me pas njeriu prej njeriut firke,duket te frikohemi vetem nga Zoti nga askush ttjeter, normalisht qe forc me te madhe kane meshkujt ajo dihet porkete forc Zoti sjau dha per me e ushtru kundrejt gruas.

Me kane pelqyer shume keta fjale


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 18.11.2008, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (Ulqinaku @ 18.11.2008, 05:02)
kush te tha more se burri i frigohet gruas...

nncncncn po kursem mos haje badihava qytek.
nuk hahet dajak pa sebep prandaj i tutet.

hahahahaha Ulqinaku xhi nuk te mteket ene taj

auu kto burrat e forumit dulen kit bureca si duket smil3dbd4daabd491.gif u frigohen grave cncncn smil3dbd4e5e7563a.gif

Mes burrit dhe graus duhet respekt, pasatj mirekuptim uppsss kresoren e paskam haru dashurin (Dashnajen), mos kete geshnjeshta e nese i kan keto parime grant se nuk do vie puna deri te vitamina D (dajaki). smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
VesaVesa
Postuar nė: 18.11.2008, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008burri i ligsht i frikesohet edhe hijes se vete e jo ma gruas! mandej kur ke bo faj diqka normal qe frikesohesh,po une kisha me thone se nuk duhet me u frikesu askush prej askujt,nese bon sherr diqka pranoje edhe kerko falje e mos prit me e marr vesh nga te tjeret e mandej me ndejt me frike tere kohen jo e kupton sot jo neser,...perndryshe une mendoj se nese ne nje lidhje ka frike ajo nuk eshte duke funksionu qysh duhet dhe me mire te nderprehet me kohe se sa me u bo ma e madhe.


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Alviin
Postuar nė: 18.11.2008, 13:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 18576
Bashkangjitur: 18.11.2008Frigohet se si plotosojn deshirat nese idhnohet pastaj.Jemi te mvarura prej grave. Nuk jetohet pa gra.
PM
Top
samed
Postuar nė: 18.11.2008, 13:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 18169
Bashkangjitur: 27.10.2008burri i frigohet gruas se pse esht trim
PM
Top
Essa
Postuar nė: 18.11.2008, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008urime per trimerin samed, qofsh gjithmone trim e jo vetem kur gruaja eshte ne pyetje.


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
tony_cool
Postuar nė: 18.11.2008, 15:20
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 18577
Bashkangjitur: 18.11.2008burri i frikesohet gruas sepse eshte FRIKACAK ..
PM
Top
emi_mila
Postuar nė: 18.11.2008, 15:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 106
Antari Nr: 18579
Bashkangjitur: 18.11.2008As buri nuk duhet ti frigohet gruas as gruaja burit ama kjo eshte fakt qe egziston por sidoqof ndonjeher e kane nga dashuria hahaha ;)....
PM
Top
andy
Postuar nė: 18.11.2008, 16:01
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Nuk jam i martuar dhe te flas per ate se a duhet ti frigohesh gruas apo jo?
Mendoj se ne disa raste burrat u frigohen grave, ateher kur kan kontakt me ndonje femer ose mos ta ndegjoje gruaja se ben muabet per femra te tjera, kjo mendoj se eshte frig qe ekziston te burrat, kurse frige tjeter nuk mendoj se ka vetem RESPEKT.


Respekt per grat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio