Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PDSH zgjedh profesoret te cilve do tu jepet vendim, PDSH filtron listen e profesorev te USHT
dr. adhamudhi
Postuar nė: 04.02.2007, 00:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 5628
Bashkangjitur: 04.02.2007PDSH ne ket fundjav ka vendosur se cilat kandidat do te pranohen ne USHT. Tup i madh Kjo parti filtron kuadrin ndersa ushtaret partiak vrapojne pas ketyre profesorev duke u afruar librezen e PDSH-s per tu dhene vendim pune
PM
Top
hummel
Postuar nė: 04.02.2007, 03:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Zduhet te habitemi jan gjera qe kan ndodhe po ndodhin dhe do te ndodhin edhe ne te ardhmen ... Deri Kur.?? ( NUK e DIM )


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
genc gashi
Postuar nė: 06.02.2007, 20:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Momentalisht eshte e vertet qe ccdo antar i partis ne pushtet jane punesuar edhe pa konkurse mirpo sa do te zgjas kjo nuk e dim shpresojm qe te mos ndodh ne kete menyre sic ka nis. Sadi Bexheti ka premtuar se nuk do punesoj njeres partiak mirpo e ka thyer premtimin


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 06.02.2007, 20:25
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Sa per informim, konkursi i hapur kohe me pare ka qene sa per sy e faqe se vendet e punes kane qene te zena. Jane punesuar njerezit se paku nje muaj me pare, dhe me pas hapet Konkursi, ku gjoja te gjithe kandidatet kane mundesi te njejta per vendin e punes. Kjo eshte praktike e vjeter.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 06.02.2007, 20:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Disa Profesor ketu i kam lexuar mirpo nuk jam e sigurt se ciles parti kan qene. Ne UEJL vazhdon te theme te punesoehn edhe te partive tjera ndoshta perse jane me kontrata nje vjecare dhe nuk luan rol, mirpo ne USHT do te jene me vendim 4 vjecar dhe konkurenca do te jete me e madhe dhe normal intervenimet partiake do te zen vendin e merituar.
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 06.02.2007, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Po pse habiteni cfare beri JONUZI ate e ben tash DOMUZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Por vetem shpresoj se nuk do te jene te tipit ------NASER ADEMI------


Me respekt
PM
Top
Bagerri
Postuar nė: 07.02.2007, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Te gjithe jane te njejte..qofshin ata profesore qe e perkrahin PDSH-ne ose BDI-ne.
Por me kete rast me rendesi eshte qe te jene te moralshem....d.m.th e perkrahi mendimin e "luan2u".
Dhe mos ti shkoje nderment dikujt se USHT nuk do te jete nen ndikimin e politikes....cdoher partite politike do ta shfrytezojne kete Univerzitet per marketing politik, punesim te kuadrove te tyre...etj, etj
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 08.02.2007, 11:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Nuk e di sa korespondon morali dhe te qenit anetare, kuader i nje partie politike qe reh studentet apo ne pergjithesi, partie e dhunes.
PMMSN
Top
Bagerri
Postuar nė: 09.02.2007, 09:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 71
Antari Nr: 5574
Bashkangjitur: 01.02.2007Sa i perket kuadrit dhe partise politike qe reh studentet....edhe une pata nje revolte shume te madhe.
Por kur e pashe sa student moren pjese ne protesten e mbajtur...thashe me vete...." a jane studentet e USHT-se forcė revolucionare si ēdo kund ne botė apo servil te partive politike"...pergjigjen shpresoj se e ke kuptuar edhe ty..apo
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 09.02.2007, 13:22
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007E njejta kenge, dikur e kendonte BDI tash e kendon PDSH. Eshte dicka qe veshtire mund te c'rrenjoset..

se paku te jene Kuader i Kualifikuar.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio