Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> E Studenta bre!, .
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:43
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-03.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-05.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-06.jpg


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:43
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005

URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-07.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-08.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-09.jpg

Ky postim ėshtė ndryshuar nga andy nė 24.11.2008, 00:48


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:46
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-11.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-12.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-14.jpg


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:48
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-16.jpg


URL e fotografise: http://tocka.com.mk/sliki/galerija/zaspani-studenti-01.jpg


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:50
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005E tash jo te replikoni se si flejn keta, por te tregoni kur ju ka zene gjumi juve ne ligjerata.

Te shkretet, cka te bejsh disa jane si puna jon gjithe naten ne net, e pastaj flej ne ligjerata.
Po per dallim prej nesh keta me komod i kan amfiteatrat, ke ne jane krejt pluhur e drasa, ske ku te flejsh.


Gjithe te mirat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
ar2yy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:51
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008Haha

Une kete vite e kam nje lend-Historia dhe Politika e Ballkanit, vec gati edhe une po flej, shume data, ky shkoj atje, ky kha pihaa.
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 24.11.2008, 00:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007valla ne disa ligjerata qe jane te merzitshme me te vertete te vjen gjumi smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
BESI_TE
Postuar nė: 24.11.2008, 00:56
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008hahahah oooo Andy

ej po te jem ma real, njiher mka bo vaki ne shkolle te mesme ne GV, por ate dite jam kthye prej CH, dhe jam shku ti vizitoj kolegt e klases, i raskapitur isha prej rruges se gjate, por ishte dita e fundit dhe duhej patjeter ate dite te shkoja, po te doja ti takoja gjith kolegt e klases, e pasi ishte deshir e imja, megjithate shkova, dhe gjat orarit, me kishte marur gjumi vllaj, sikur qeky me kapuq qe e ki nxjer ne fund, profesori ishte afru, ishte konsultu me kolegun qe isha ne bankė, ai ja kishte dhan detajet rreth meje, dhe dikur me zgjoi shoku, por ma interesant mu duk, kur me sqaroi ndodhin qe kishte ndodhe gjat kohes kur une kam flejtur, perndryshe Andyy jooo nauk kam flej vllaj heheh


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:56
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Kam pas nje profesor kur ja niste te ligjeron nuk ndaleshte, po kishte edhe nje ze melankolik, qe mue menjiher me vinte gjumi, edhe pse ligjerata fillonte ne oren 11.

Me shpesh kam qen jasht se sa mbrenda ne sall kur ka mbajt ky profesor ligjerata, sepse me vinte gjumi.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 00:58
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (BESI_TE @ 24.11.2008, 02:56)
hahahah oooo Andy

ej po te jem ma real, njiher mka bo vaki ne shkolle te mesme ne GV, por ate dite jam kthye prej CH, dhe jam shku ti vizitoj kolegt e klases, i raskapitur isha prej rruges se gjate, por ishte dita e fundit dhe duhej patjeter ate dite te shkoja, po te doja ti takoja gjith kolegt e klases, e pasi ishte deshir e imja, megjithate shkova, dhe gjat orarit, me kishte marur gjumi vllaj, sikur qeky me kapuq qe e ki nxjer ne fund, profesori ishte afru, ishte konsultu me kolegun qe isha ne bankė, ai ja kishte dhan detajet rreth meje, dhe dikur me zgjoi shoku, por ma interesant mu duk, kur me sqaroi ndodhin qe kishte ndodhe gjat kohes kur une kam flejtur, perndryshe Andyy jooo nauk kam flej vllaj heheh

Jo bre ti nuk ke flejt, po gjumi te ka zene. hehehhehe


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Fox
Postuar nė: 24.11.2008, 02:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008HAHHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHA sa kam qesh sa kom qesh u shkrejta valla po...me lott kom ceshh breee aaaaa hahhahahahahhah smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
rezerva
Postuar nė: 24.11.2008, 03:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 362
Antari Nr: 14349
Bashkangjitur: 15.03.2008foto jashzakonisht te mira, me kane pelqyer shume.

Tek ne ndoshta nuk vine rasti te flejme ne Amfiteater se nuk shkojme ne ligjerata eheheheh, neve mund te na zene gjumi ne ndonje kafic ehehhe shaka bej.
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 24.11.2008, 04:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Enderra te kendshme....


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
want3d
Postuar nė: 24.11.2008, 08:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007auu sa shajshet flejkan, hahaha kane mesu tan naten o andy, e tash flejne :)


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Embargo
Postuar nė: 24.11.2008, 09:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008foto vertet origjinale.. jane gjera qe ndodhin


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio