Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> E Studenta bre!, .
amiri
Postuar nė: 24.11.2008, 09:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008 Citim (Embargo @ 24.11.2008, 11:08)
foto vertet origjinale.. jane gjera qe ndodhin

me kujtohet nji her nji rast i till mbajshim te drejt biznisore ne ekonomik ne up edhe ishte qetsi e madhe ne sall pasi qe kishim me nji prof kogja te shtirr kush za nuk bojke ndersa nji student i cili ishte ulur te dera e amfiteatrit ne karrike ja kishe fut gjum hiq biel nuk nijke sen , e gjiht salla e shihshim por askush nuk guxojke me kesh derisa nuk e ra diqka rasti per me qesh edhe krejt salla fillun me qesh e shfytzun rastin


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 24.11.2008, 09:32
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Mua nuk mė ka zėn gjumi nė ligjerata, mirėpo njėhere aq shumė mė flihej, sa qė mė vinte tė ngrihem ta vras profesorin e mėrzitėshėm vetėm qė tė flej nja 5 minuta.

Ndėrsa shpesh mė ka ndodhur tė lexoj diēka tjetėr, tė vizatoj... valla disa profesor janė "troshka", si thoni ju...


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 24.11.2008, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Armiku me i madh i studentave eshte MENGJESI....
Me u zgju heret me sy te mbyllen e me fillu ligjerata fillozofike nga profesoret e vjeter....ska ma keq,cof per gjume....edhe endrra fillon me pa.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.11.2008, 11:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Njehere ne nje ligjerate te Biologjise Mjekesore ne Shkup,me 1992,me ka zere gjumi duke shkruar shenimet e profesoreshes.
Sepse tere naten isha ne party!!!! smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
Ju betohem se e flas te verteten.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
sarajliu
Postuar nė: 24.11.2008, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 446
Antari Nr: 18050
Bashkangjitur: 21.10.2008Mė kujtohet njė rast kur isha nė njė ligjeratė me njė profesor goxha me peshė, nė amfiteatėr i ulur nė rreshtin e parė.
Mė kishte zėnė gjumi duke dėgju ligjeratėn. Profi mė kishte pa se jam duke flejtė, po edhe tjerėt studentė atė ditė nuk kishin qenė shumė tė koncetruar. Dhe profi ju thotė: e si duket dikush mbrėmė ka mėsuar deri vonė, e dikush ndoshta ka shėtitur nėpėr diskoteka... dhe mua nė moment mė del gjumi, dhe them po, po ashtu ėshtė prof smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ... studentėt mbrapa kėtė nuk e kishin vėrejtė se profi e kish pasė fjalėn pėr mua, se smė kishin pa ata se unė kisha flejtė.


----------------------------------------
Gegė e toskė, malėsi, jallia,
jan nji komb, m'u da s'duron,
fundė e majė nji asht Shqipnia,
e nji gjuhė t'gjith na bashkon.
PM
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 18:02
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (sarajliu @ 24.11.2008, 13:27)
Mė kujtohet njė rast kur isha nė njė ligjeratė me njė profesor goxha me peshė, nė amfiteatėr i ulur nė rreshtin e parė.
Mė kishte zėnė gjumi duke dėgju ligjeratėn. Profi mė kishte pa se jam duke flejtė, po edhe tjerėt studentė atė ditė nuk kishin qenė shumė tė koncetruar. Dhe profi ju thotė: e si duket dikush mbrėmė ka mėsuar deri vonė, e dikush ndoshta ka shėtitur nėpėr diskoteka... dhe mua nė moment mė del gjumi, dhe them po, po ashtu ėshtė prof smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ... studentėt mbrapa kėtė nuk e kishin vėrejtė se profi e kish pasė fjalėn pėr mua, se smė kishin pa ata se unė kisha flejtė.

Ti a kishe msu gjithe naten apo kishe shetit, hahahah.


Shum histori interesante keni tregu ahahhahah.


Kaloni mir.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Sybella
Postuar nė: 24.11.2008, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Hahahah Andy, me pelqejne fotot shume! Me perkujtuan nje kohe timen, kur isha me studime ne Gjermani.

Mua personalisht s'me ka ndodhur t'me ze gjumi ne ligjerata, por ne biblioteke ose njehere me ndodhi edhe ne tramvaj kur isha duke u kthyer prej Uni-t ne shtepi. Tramvaji kishte mbrrire ne stacionin e fundit dhe kishte marre drejtimin kthyes, e une kisha qene duke fjetur. Kur hapa syte, pashe se kisha bere nje qarkullim te tere neper qytet :).

Ndersa nje kolege timen e zuri gjumi ne kohe te provimit. Provimi zgjaste 2 ore. Ajo kishte fjetur se menduari. Asnjeri prej nesh studenteve nuk e kishte pare, por profesori vete. Kemi qeshur me te madhe smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
emi_mila
Postuar nė: 24.11.2008, 18:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 106
Antari Nr: 18579
Bashkangjitur: 18.11.2008natene mire....gjume te embel....hahahhahaha
PM
Top
njeri
Postuar nė: 24.11.2008, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007jan gjera qe u ndodhin...(normal atyne qe jan vertet studente.. si une..!)

se di sa her kam fjet ne ligjerata..po do ta vecoja ate gjum qe e kam bo ne vit te pare...kur ishim te monopoli....
AU DO TA MBAJ MEND ATE GJUM....NUK KAM FJET AQ SHAJSHET PI ATEHER!

me zgjoi profi...po nuk me foli...vetem qeshi pak..me kuptoi se isha i lodhet!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
andy
Postuar nė: 24.11.2008, 18:50
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005ej Njeri, une se mbaj mend, sigurisht nuk ke qen afer meje ate ligjerat, per ate edhe nuk e di, po ishim shum vitin e pare, prandaj nuk vereheshin te gjitha gjerat qe ndodhnin. hehehhe

Mejr ja ke bo si ke flejt.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
njeri
Postuar nė: 24.11.2008, 19:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007andy ushtrime ishin me sa me kujtohet...dhe ushtrimet i mbajshim ne 3 grupe...dhe se di a keni qen prezente...po se besoj se ki qen sepse do ta mbaje mend shum mire!
e di se disa studenteve ate dite ua nderca diten...kejt ne disponim kan qen...----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio