Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush mendoni se do te fitoj Nba dhe Ne kosove, Shkruani ekipin qe mendoni se do te fito
melcheh
Postuar nė: 05.02.2007, 17:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007Shkruani ekipin qe mendoni se do te fitoj Nba
Sa per mue une menoj se ka me e fitue Phonex Suns e ne Kosov As Prishtina
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio