Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shoqatat gay, pėrshėndesin Partin Socialiste
Mandrak
Postuar nė: 06.02.2007, 13:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 372
Antari Nr: 2648
Bashkangjitur: 08.09.2006Shoqatat gay, pėrshėndesin hapjen e PS ndaj homoseksualėve


Hapja e socialistėve ndaj komunitetit homoseksual ėshtė
pritur me entuziazėm nga komuniteti i pederastėve
shqiptarė. Pėrfaqėsues tė shoqatave homoseksuale kanė
pėrshėndetur nismėn e Ramės pėr tė marrė nė krye tė
fushatės njė homoseksual amerikan tė martuar me njė burrė.
Nė njė prononcim tė tyre pėr gazetėn, pėrfaqėsues tė
shoqatave Gay, kanė deklaruar se do tė mbėshtesin nismat e
Ramės dhe do tė votojnė tė gjithė pėr tė nė zgjedhjet e 18
shkurtit. Sipas tyre, mbėshtetja e kryebashkiakut pėr ta ka
qenė e vazhdueshme.“Rama na ka mbėshtetur nė shumė raste.
Ai nuk e mbyllte as gropėn e Hajdin Sejdisė ku ne
zhvillonim aktivitetet e shoqatės”, ėshtė shprehur njė prej
pėrfaqėsuesve tė shoqatave. Sipas tranvestitėve, komuniteti
i tyre ėshtė totalisht kundėr Berishės dhe qeverisė sė tij,
i cili nuk e toleron kėtė komunitet dhe arriti deri nė
arrestimin e drejtuesve tė shoqatave. “Ne nuk do tė
mbėshtesim kurrė njė forcė politike qė na diskriminon dhe
na sheh si qenie jashtėtokėsore. Rama na ka dhėnė pėrherė
tė drejtat qė kėrkojmė”, vazhdon prononcimin e tij
pėrfaqėsuesi i shoqatės. Madje hapja e PS ndaj kėtij
komuniteti ka bėrė qė pėrfaqėsues tė tij tė kėrkojnė
aderimin nė fushatė dhe pjesėmarrjen aktive nė tė, duke
dalė edhe nė takime tė ndryshme elektorale me qėllim tė
vetėm fitoren e Ramės nė zgjedhjet e ardhshme lokale. Nė
kushte tė tilla, homoseksualėt shqiptarė, kėrkojnė edhe
ndonjė takim me pėrfaqėsuesin amerikanė tė fushatės, i cili
do tė trajnojė edhe pėrfaqėsuesit e komunitetit tė
pederastėve shqiptarė pėr tė mbėshtetur mė mirė dhe me mė
efektivitet Ramėn nė fushatėn e tij. Sipas tė njėjtave
burime, homoseksualėt shqiptarė do tė kėrkojnė nė kėmbim
nga kryebashkiaku i Tiranės qė me anė tė mbėshtetėsve tė
tij nė parti, tė kėrkojė nga Parlamenti, miratimin e ligjit
qė do tė lejojė martesat mes homoeseksualėve, duke marrė
shembull nga kreu i fushatės sė tij, qė ėshtė martuar me
burrin e tij, me tė cilin kishte njė lidhje dashurie prej
20 vjetsėsh. “Jemi shumė tė kėnaqur qė tė paktėn njė lider
i opozitės na mbėshtet nė jetėn toinė, e cila ėshtė thjesht
njerėzore. Me kėtė lėvizje, Rama jo vetėm qė ka marrė
admirimin e gjithė homoseksualėve, por edhe ka siguruar pėr
nė njė jetė me mė pak strese dhe me mė pak diskriminim”, ka
pėrfunduar deklaratėn e tij pėrfaqėsuesi i shoqatave gay nė
Shqipėri. Pra, me sa duket, kreu socialist ka pėrfituar njė
numėr votash, qė me thirrjen e drejtuesit tė fushatės sė
tij. Por pyetja qė shtrohet ėshtė: A do tė arrija Rama qė
me mbėshtetjen e pederastėve tė fitojė zgjedhjet pėr
kryetar bashkie? Pėrgjigjen do ta kemi nė 18 shkurt.[B]


----------------------------------------
Po nuk e njohe hidherimin, nuk do te kuptosh dhe gezimin.
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 06.02.2007, 18:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Po te ishte ne Maqednoi do thoja ? dhe ate shume shume e madhe.Mirpo ne Shqipri, vecanerisht Tirane ka mbi se 700,000 banore dhe nje numer shume i madh jan liberal kur jan ne ? ceshtjet si kjo. Cdo gje eshte e mundur!


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 06.02.2007, 20:43
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Hajrli qofte!
Jane shtuar dhe gayt politike qe eshte me e keqja se sa per keta homoseksualet qe kane orientim te tille, s'me behet vone se s'marrin ne qafe njeri tjeter pervec vetes.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
INDEXI
Postuar nė: 07.02.2007, 15:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 569
Antari Nr: 3362
Bashkangjitur: 15.10.2006te dashur,

kjo eshte politika qe Evropa po ben me shqiptaret keto kohe. duke nisur qe nga planifikimi familjar, sjellja ne pushtet e pederave nepermjet Sorosit, shkaterrimi i familjes dhe traditave tona; synojne vetem nje gje; shthurrjen e kombit shqiptar dhe prishjen e identitetit dhe kompaktesise se tij.

shqiptaret serbet i munden me bumin e tyre demografik; dmth me shume femije, me familje te shendosha etj. cka perendimi po do me bere tani eshte te riktheje kete proces. te shkaterroj familjen shqiptare; te shkaterroje islamin; te fusi pederastine, prishjen e familjes etj.

Pse po te vazhdoje ndryshe, per 20 vjet shqiptaret do jene shumice ne Maqedoni dhe edhe Maqedonia do kthehet ne shtet shqiptar. si behet qe te ndalohet ekspansioni shqiptar? me degjenerim dhe shthurrje morale.

PM
Top
blerim fjokshi
Postuar nė: 07.02.2007, 16:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 5464
Bashkangjitur: 26.01.2007Dhasht Zoti nuk mer permasa te medha kjo smundje edhe tek ne se do na perpij toka.
Dhasht Zoti mos fitoj ps-ja sepse do t'i inkurajonte homoseksualet.
O PEDERASTA EDHE JU E NDJENI SE JENI DUKE VEPRUAR FLLIQT, ME MIRE BANI VETVRASJE SE KJO ESHTE ME E MIRE TE ZOTI SE SA PEDERLLEKU OSE PENDOHUNI


----------------------------------------
ME ĒFAR TĖ MBUREM QĖ JAM SHQIPTAR!!!
PM
Top
INDEXI
Postuar nė: 07.02.2007, 20:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 569
Antari Nr: 3362
Bashkangjitur: 15.10.2006 Citim (blerim fjokshi @ 07.02.2007, 16:55)
Dhasht Zoti nuk mer permasa te medha kjo smundje edhe tek ne se do na perpij toka.
Dhasht Zoti mos fitoj ps-ja sepse do t'i inkurajonte homoseksualet.
O PEDERASTA EDHE JU E NDJENI SE JENI DUKE VEPRUAR FLLIQT, ME MIRE BANI VETVRASJE SE KJO ESHTE ME E MIRE TE ZOTI SE SA PEDERLLEKU OSE PENDOHUNI

Blerim,

Ata qe i kane imponuar kombit tone Bogdanin, Skenderbeun, Evropen, Perendimin, Nene Terezen etj, tani do te ju imponojne edhe pederastllekun. A doni te shkojme ne Evrope apo jo? Evropa i ka keto kushte.
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 07.02.2007, 22:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006
Aiiiii, ēka mendoni se ne Turqi dhe ne Arabi nuk ka pedera ??? qesharak jeni. Doni me vu perzie njerezve edhe ne krevet hhahahah, vendoni kamera,,,,,mundeni me u ndriēu,,,,
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 07.02.2007, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Indexi, ama ke fol nje llaf qe se lun as topi, hallall te qofte :)


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
INDEXI
Postuar nė: 07.02.2007, 22:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 569
Antari Nr: 3362
Bashkangjitur: 15.10.2006Ju lutem nuk ka vend per sharje

Ky postim ėshtė ndryshuar nga didi nė 08.02.2007, 03:06
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 07.02.2007, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Nuk ka hije debati me te share

Ky postim ėshtė ndryshuar nga didi nė 08.02.2007, 03:07
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 07.02.2007, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007Mos u cuditni bre,kjo eshte rruga e Modernes,kjo eshte rruga e "demokracise" rruga e barazise...Ku te shkojne gjithe ato prostituta e gjithe ata homo ndryshe,Europa kerkon ekspandim,njesoj si cifti i Serbise,por me nje dallim te vetem,Serbia sillte serb dhe masakra,vriste haptazi,kurse Europa sjell prostituta,Pedera,alkoholike e keshtu me rradhe(vrasje indirekte,zhdukje indirekte)!
Ai qe te ben gropen fshehurazi eshte 100mije here me i keq se dikush qe te vret nder sy smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio