Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


fikret

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 09.10.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
1 postime nė kėtė temė
( 100% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 21.08.2019, 17:37
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili FIKA87@HOTMAIL.COM
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://FIKA87@HOTMAIL.COM
Datėlindja 9 Shkurt 1987
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Civilė dhe te plagosur nė fshatin Brodec te Tetoves + Videot e fundit 
 2007/11/7 18:42:46
Foto Galeria
  fikret 
 2007/10/22 17:38:52
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio