Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
cufix

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 27
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 11.10.2007
Mė aktiv nė Brengat dhe hallet
11 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 18:59
Komunikimi
E-maili Kliko kėtu
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG cufix@yahoo.com
MSN e-maili cufix@hotmail.co.uk
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 21 Maj 1987
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Besoni Ne Dashurine E Perjetshme? 
 2008/3/19 13:32:40
  A Ishit Martuar Me Dikėnd Qe Ka Fėmijė? 
 2008/3/19 13:28:48
  Lotet E Djemve 
 2008/2/28 12:20:08
  Gjithqka Per "mjekerr" 
 2007/11/2 21:08:38
  Gjithqka Per "mjekerr" 
 2007/11/2 20:52:15
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio