Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Shqipo

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 610
( 0.09% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 16.10.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
455 postime nė kėtė temė
( 82% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 18.10.2019, 09:01
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi ATDHEU MBI TE GJITHA....
POSHTE PARTITE, DHE PERKRAHESIT QORR TE TYRE....
User's relationship informations
Forumi
  Protesta nė Shkup, sulmohen makinat e taksive.... 
 2012/4/16 11:22:39
  Protesta nė Shkup, sulmohen makinat e taksive.... 
 2012/4/16 10:43:49
  Protesta nė Shkup, sulmohen makinat e taksive.... 
 2012/4/16 10:41:59
  Protesta nė Shkup, sulmohen makinat e taksive.... 
 2012/4/16 10:07:46
  Opinion Tv Klan: Ngjarjet ne Maqedoni? 
 2012/3/27 6:28:48
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio