Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


VESNA

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 28
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 22.10.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
11 postime nė kėtė temė
( 52% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.06.2020, 07:38
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 5 Mars 1986
Vendndodhja LUSHNJA
Hobby AKTUALISHT STUDIOJ NE FAKULTETIN E.SHKENAVE TE NATYRES
VITI I 4 NE DEGEN MATEMETIK PROFILI 5-VJECAR.PASI TE
MBAROJ SHKOLLEN DESHIROJ TE PUNOJ SI PETAGOGE NE
UNIVERSITET PASKETAJ GRADUALISHT TE BEJ NJE MASTER E
ME RADH MARATONEN E DOKTORATURAVE .JAM E INTERESUAR
EDHE NE POLITIK POR MENDOJ SE ENDE NUK E KAM FITUAR
PJEKURIN E NEVOJSHME PER KETE.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Pershendetje 
 2007/11/13 9:02:01
  Valon_sen Ju Pershendet 
 2007/11/13 9:00:01
  Veshja juaj e perferuar? 
 2007/11/1 10:06:44
  Aksh-ja Shfaqet Edhe Nė Kumanovė + Video 
 2007/11/1 9:37:41
  Shqiperia Ime Dhe Une 
 2007/10/31 6:33:53
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio