Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
kritiku_1

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 4095
( 0.62% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.9
Bashkangjitur 26.10.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
836 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 04:15
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Te studiosh pa menduar eshte e kote, te mendosh pa studiuar eshte e rrezikshme.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
User's relationship informations
Forumi
  Ndėrroi jetė veprimtari studentor Lirim Xheladini 
 2011/6/17 0:46:31
  Kush e fitoi bashkinė e Tiranės? 
 2011/5/19 1:34:40
  NDROI JETE KOMANDANT ZOGI- RRAHIM SAMIU 
 2011/5/18 0:41:36
  Nenshkruhet marrveshja per kanalizimin ne Zheline! 
 2011/5/10 7:14:22
  Nje Koalicion LSDM - BDI - DR DHE PDSH? 
 2010/12/29 4:29:30
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio