Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
FLAMUR_07

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 771
( 0.12% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 07.11.2007
Mė aktiv nė Forumi Politik
165 postime nė kėtė temė
( 24% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 12.07.2020, 19:19
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
User's relationship informations
Forumi
  Monstra dhe monstrumet ! 
 2014/7/4 23:07:15
  SHEJH HAMZA JUSUF tegon nje ngjarje 
 2013/1/27 21:18:02
  Do E Djegi Gjithė Ballkanin ..... 
 2013/1/24 21:57:15
  ERDOGAN per shqiptaret e djegi ballkanin 
 2013/1/22 20:16:32
  Xhandarmėria serbe hoqi pėrmendoren e UĒPMB-sė !? 
 2013/1/20 21:39:42
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio