Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
nizari86

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1270
( 0.19% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 07.11.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
202 postime nė kėtė temė
( 19% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 20:26
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
User's relationship informations
Forumi
  Ndihme rreth iPhone 5! 
 2012/12/8 17:39:41
  no NATO,noWar: Ushtaret Amerikan rikthejn medaljet 
 2012/11/17 6:06:35
  Shkatrimi i Muslimanve VIDEO Nga Armiku dhe SHQIPT 
 2012/5/27 3:46:02
  Ebu Hanife pabesimtar!? 
 2012/4/16 1:12:03
  Filmi i i fundit qe keni pare / Rekomando nje film 
 2012/3/24 5:51:46
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio