Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
AsgjeSikurDielli

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1106
( 0.17% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 10.05.2006
Mė aktiv nė Forumi Politik
496 postime nė kėtė temė
( 49% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 30.03.2020, 08:22
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
User's relationship informations
Forumi
  Plani maqedonas: Shtohuni me nuse nga Shqipėria! 
 2012/11/17 11:56:05
  25 apo 26 Kurbani? 
 2012/10/25 10:15:41
  Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI 
 2012/10/7 13:56:41
  A jeni per nje Radio ne Tetove si TopAlbanianRadio 
 2012/10/7 13:54:33
  Cervenkovski dhe Thaēi 
 2012/7/19 10:56:04
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio